Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задовольняє Вас інформація, розміщена на стендах ЦОП?

Проект наказу „Про затвердження форми Податкового розрахунку збору за користування радіочастотним ресурсом України”

04.02.2014

Повідомлення про оприлюднення проекту наказу

„Про затвердження форми Податкового розрахунку збору за користування радіочастотним ресурсом України”

 

Міністерство доходів і зборів України повідомляє про розроблення проекту наказу „Про затвердження форми Податкового розрахунку збору за користування радіочастотним ресурсом України” (далі – проект наказу).

У зв’язку із прийняттям Закону України від 04 липня 2013 року № 404-VII „Про внесення змін до Податкового кодексу України у зв'язку з проведенням адміністративної реформи” та з метою реалізації вимог статті 46 розділу II Податкового кодексу України та пункту 321.6 статті 321 розділу ХV Податкового кодексу України виникає необхідність затвердження форми Податкового розрахунку збору за користування радіочастотним ресурсом України.

Проект наказу розроблено на заміну діючому наказу Державної податкової адміністрації України від 24.12.2010 № 1018 „Про затвердження форми Податкового розрахунку збору за користування радіочастотним ресурсом України”.

З метою налагодження всебічного громадського обговорення, пропонуємо зауваження і пропозиції стосовно змісту регуляторного акту надавати у письмовій та електронній формі протягом місяця з дня публікації цього оголошення за наступною адресою:

Міністерство доходів і зборів України, 04655 МПС, м. Київ – 53, Львівська площа буд. 8, Департамент оподаткування та контролю об’єктів і операцій, e-mail: avitenko@minrd.gov.ua.

Обговорення проектів актів проводиться у рубриці «Консультації з громадськістю» на урядовому веб-сайті «Громадянське суспільство і влада» (http://civic.kmu.gov.ua/consult_mvc_kmu/consult/poll/projects).

 

До списку