Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задовольнив Вас фаховий рівень працівника ЦОП, до якого Ви звернулися?

Проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо безоплатного передання транспортних засобів закладам, у яких виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, дитячим будинкам сімейного типу, прийомним та багатодітним сім’ям"

13.02.2014

Повідомлення про оприлюднення

проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо безоплатного передання транспортних засобів закладам, у яких виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, дитячим будинкам сімейного типу, прийомним та багатодітним сім’ям»

 

Міністерством доходів і зборів України на громадське обговорення виноситься проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо безоплатного передання транспортних засобів закладам, у яких виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, дитячим будинкам сімейного типу, прийомним та багатодітним сім’ям» (далі – проект акта).

Проект акта направлений на визначення чіткого кола отримувачів безоплатної державної допомоги та забезпечення її цільового використання. Загалом з метою комплексного підходу до вирішення питання забезпечення автотранспортом закладів та сімей, у яких виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, розроблено два законопроекти. Окрім зазначеного проекту акта на досягнення поставленої цілі спрямований проект Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо звільнення від оподаткування деяких операцій з безоплатного передання транспортних засобів».

Проект акта та аналіз регуляторного впливу оприлюднено на офіційному веб-порталі Міндоходів України (www.minrd.gov.ua) у розділі „Регуляторна політика”.

Зауваження та пропозиції від фізичних і юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом одного місяця від дати оприлюднення проекту акта на адресу розробника: 04655, м. Київ – 53, Львівська площа, 8, Міністерство доходів і зборів України, Департамент фінансово-економічної роботи та бухгалтерського обліку, e-mail: konfiscat@minrd.gov.ua, а також на адресу Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва: 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11, e-mail: mail@dkrp.gov.ua.

Консультації щодо проекту акта з боку Міністерства доходів і зборів України можна отримати за телефоном 281-30-16 (Бондаренко Василь Анатолійович).

Обговорення проекту акта проводиться у рубриці «Консультації з громадськістю» на урядовому веб-сайті «Громадянське суспільство і влада» (http://civic.kmu.gov.ua/consult_mvc_kmu/consult/poll/projects).

До списку