Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задовольнив Вас фаховий рівень працівника ЦОП, до якого Ви звернулися?

Проект Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо використання поняття «звичайна ціна»)»

28.03.2014

ПОВТОРНЕ ОПРИЛЮДНЕННЯ


Повідомлення про оприлюднення

проекту Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо використання поняття «звичайна ціна»)»

 

На офіційному web-сайті Міністерства доходів і зборів України (www.minrd.gov.ua) у підрозділі «Проекти регуляторних актів» розділу «Діяльність» розміщено проект Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо використання поняття «звичайна ціна»)»  (далі – Проект закону) та аналіз впливу цього регуляторного акта.

Проект закону розроблено на виконання пункту 2 розділу ІІ «Прикінцеві положення» Закону України від 04.07.2013 № 408-VII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо трансфертного ціноутворення», яким передбачено внесення на розгляд Верховної Ради України відповідного законопроекту по використанню поняття «звичайна ціна».

Необхідність визначення порядку застосування поняття «звичайна ціна» в положеннях Податкового кодексу України, в яких воно використовується, зокрема в розділах ІІІ - V «Податок на прибуток підприємств», «Податок на  доходи фізичних осіб»,  «Податок на додану вартість», обумовлено запровадженням  з 1 вересня 2013 року Закону України від 04.07.2013 № 408-VII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо трансфертного ціноутворення».     

Зауваження та пропозиції до Проекту закону від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом одного місяця на адреси розробника: поштову – 04655, МПС, Київ – 53, Львівська площа, буд.8, Департамент координації нормотворчої та методологічної роботи з питань оподаткування, електронну – rbolila@minrd.gov.ua,  а також на поштову адресу Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва –01011, м. Київ, вул. Арсенальна, буд.9/11. 

До списку