Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задовольнив Вас фаховий рівень працівника ЦОП, до якого Ви звернулися?

Проект наказу Міністерства фінансів України „Про затвердження форми Податкової декларації екологічного податку”

30.03.2015

Повідомлення про оприлюднення проекту наказу

„Про затвердження форми Податкової декларації екологічного податку”

 

Державна фіскальна служба України представляє проект наказу „Про затвердження форми Податкової декларації екологічного податку” (далі – проект наказу).

Для забезпечення виконання пункту 9 розділу ІІ „Прикінцеві положення” Закону України від 28 грудня 2014 року № 71-VIII „Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо податкової реформи” та з метою реалізації вимог статті 46 розділу II і Розділом VIIІ „Екологічний податок” Кодексу, виникла необхідність затвердження форми Податкової декларації екологічного податку.

Проект наказу розроблено на заміну діючому наказу Державної податкової адміністрації України від 24 грудня 2010 року № 1010 „Про затвердження форми Податкової декларації з екологічного податку”.

З метою налагодження всебічного громадського обговорення, пропонуємо зауваження і пропозиції стосовно змісту регуляторного акту надавати у письмовій та електронній формі протягом двох тижнів з дня публікації цього оголошення на адресу розробника: поштову – 04655, Львівська площа, буд. 8, Державна фіскальна служба України, Департамент оподаткування юридичних осіб, та електронну – avitenko@minrd.gov.ua, а також на поштову адресу Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва – 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, буд. 9/11.


Додаткові матеріали

До списку