Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

Проект наказу Міністерства фінансів України «Про затвердження Змін до Положення про реєстрацію платників податку на додану вартість»

01.02.2016

Повідомлення про оприлюднення

проекту наказу Міністерства фінансів України «Про затвердження Зміндо Положення про реєстрацію платників податку на додану вартість»

На веб-порталі ДФС (www.sfs.gov.ua) у підрозділі «Проекти регуляторних актів» розділу «Регуляторна політика» розміщено проект наказу «Про затвердження Змін до Положення про реєстрацію платників податку на додану вартість» (далі – Проект) та аналіз впливу цього регуляторного акта.

Проект розроблено з метою забезпечення реалізації положень Закону України від 24 грудня 2015 року № 909-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році», які набрали чинності з 1 січня 2016 року. Проектом передбачається вирішити такі питання:

1) скоротити перелік підстав для анулювання реєстрації платника ПДВ (у зв’язку з виключенням п.п. «ж» п. 184.1 ст. 184 Кодексу щодо анулювання реєстрації за наявності в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців запису про відсутність юридичної особи за її місцезнаходженням або запису про відсутність підтвердження відомостей про юридичну особу);

2) відобразити у Витягу з реєстру платників ПДВ (ф.№ 2-ВР) замість реквізитів одного електронного рахунка реквізитів трьох електронних рахунків платника ПДВ – сільськогосподарського підприємства, що обрав спеціальний режим оподаткування, призначених для перерахування коштів до державного бюджету та на його спеціальний рахунок, за операціями із сільськогосподарськими товарами/послугами (крім операцій із зерновими і технічними культурами та операцій з продукцією тваринництва), за операціями із зерновими і технічними культурами, за операціями з продукцією тваринництва (у зв’язку з новою редакцією п. 209.2 ст. 209 Кодексу).

Також Проектом пропонується:

1) повідомляти платників про результати розгляду заяв, поданих ними в електронній формі (щодо відмови у реєстрації/анулюванні реєстрації як платника ПДВ, пропозиції подати нову реєстраційну заяву), на адресу електронної пошти, з якої надійшла заява.

2) надати можливість особі, яка отримала пропозицію надати нову заяву про добровільну реєстрацію як платника ПДВ (ф.№ 1-ПДВ), подати таку заяву не пізніше ніж за 3 робочі дні до початку податкового періоду, з якого особа вважатиметься платником ПДВ та матиме право на податковий кредит і складання податкових накладних, із зазначенням бажаного дня реєстрації, що був наведений у попередній неприйнятій заяві.

Питання, які пропонується врегулювати, поширюються на юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців. Зауваження та пропозиції до Проекту від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються на адресу розробника поштову – 04655, Львівська площа, буд. 8, Державна фіскальна служба України, Департамент реєстрації платників та електронних сервісів та електронну – oblik@sfs.gov.ua, а також на адресу поштову Державної регуляторної служби України – 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, буд. 9/11.

До списку