Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

Проект постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку ведення Єдиного реєстру акцизних накладних"

03.02.2016

Повідомлення про оприлюднення

проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку ведення Єдиного реєстру акцизних накладних»

 

Проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку ведення Єдиного реєстру податкових накладних»» (далі – проект  постанови) розроблено Державною фіскальною службою з метою виконання вимог статей 231, 232 Податкового кодексу України,  якими передбачено, що всі акцизні накладні та розрахунки коригування до акцизної накладної підлягають обов’язковій реєстрації в Єдиному реєстрі акцизних накладних з дотриманням вимог щодо наявності обсягу пального, обчисленого відповідно до пункту 232.3 статті 232 Податкового кодексу України.

З цією метою проектом постанови передбачається визначення механізму реєстрації акцизних накладних та розрахунків коригування до акцизної накладної в Єдиному реєстрі акцизних накладних.

Єдиним можливим механізмом досягнення цілей державного регулювання є прийняття відповідного акта Кабінету Міністрів України, що є найбільш ефективним способом забезпечення правильного застосування чинного законодавства з питань ведення Єдиного реєстру акцизних накладних в умовах дії системи електронного адміністрування реалізації пального.

Зауваження та пропозиції від фізичних і юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом одного місяця від дати оприлюднення проекту постанови на адресу розробника: поштову – 04655, МПС, м. Київ-53, Львівська площа, буд. 8, Державна фіскальна служба України, Департамент реєстрації платників та електронних сервісів; електронну – a.plysenko@sfs.gov.ua.

До списку