Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

Проект постанови Кабінету Міністрів України "Деякі питання електронного адміністрування реалізації пального"

03.02.2016

Повідомлення про оприлюднення

проекту постанови Кабінету Міністрів України

„Деякі питання електронного адміністрування реалізації пального

На офіційному web-сайті Державної фіскальної служби України (www.sfs.gov.ua) в підрозділі „Проекти регуляторних актів” розділу „Діяльність”/”Регуляторна політика” розміщено проект постанови Кабінету Міністрів України „Деякі питання електронного адміністрування реалізації пального”, пояснювальна записка та аналіз впливу регуляторного акта.

Проект постанови Кабінету Міністрів України „Деякі питання електронного адміністрування реалізації пального” розроблено відповідно до змін внесених до Податкового кодексу України Законом України від 24.12.2015 № 909 „Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році”, згідно з якими з 1 березня 2016 року запроваджуються система електронного адміністрування реалізації пального.

Проектом пропонується затвердити Порядок електронного адміністрування реалізації пального елементом якого є Порядок реєстрації платників акцизного податку з реалізації пального.

Зауваження та пропозиції до зазначеного проекту постанови можуть надсилатися упродовж одного місяця з дати оприлюднення проекту на адресу:

Державної фіскальної служби України: 04655, МПС, м. Київ - 53, Львівська площа, 8,  e-mail: excise@minrd.gov.ua.

Державної регуляторної служби України, 01001, м. Київ-11, вул. Арсенальна, 9/11, e-mail: inform@dkrp.gov.ua

До списку