Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Проект наказу Міністерства фінансів України «Про затвердження Змін до форми Податкової декларації з податку на прибуток підприємств» (оновлено)

11.04.2018

Повідомлення про оприлюднення проекту наказу Міністерства фінансів України «Про затвердження Змін до форми Податкової декларації з податку на прибуток підприємств»

 На офіційному веб-порталі Державної фіскальної служби України (www.sfs.gov.ua) у підрозділі «Проекти регуляторних актів» розділу «Діяльність» розміщено проект наказу Міністерства фінансів України  «Про затвердження Змін до форми Податкової декларації з податку на прибуток підприємств» (далі – проект наказу).

Проект наказу підготовлено на  виконання  вимог Податкового  кодексу України  (далі – Кодекс),  з  урахуванням змін,  внесених  законами  України  від 07 листопада 2017 року  № 2176-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України  щодо  державної підтримки кінематографії  в Україні»  та  від 07 грудня 2017 року № 2245-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році», які чинні з 01.01.2018 та зокрема, запроваджують:

єдиний строк подання річної податкової декларації з податку на прибуток підприємств;

визначення нових та відміна діючих до 01.01.2018 різниць, які виникають при формуванні резервів банків та небанківських фінансових установ,  

визначення нових різниць, передбачених для коригування фінансового результату до оподаткування суб’єктами кінематографії України;

уточнення інших різниць, передбачених для коригування фінансового результату до оподаткування;

зменшення податку на прибуток на суму сплаченого акцизного податку за зареєстрованими акцизними накладними на важкі дистиляти (газойль), якщо вони були використані для транспортних засобів, що класифікуються у визначених Кодексом товарних підкатегоріях згідно з УКТ ЗЕД;

відміна обов’язку для платників єдиного податку щодо нарахування та сплати авансового внеску при виплаті дивідендів;

поширення на платників єдиного податку, які здійснюють на користь нерезидента – юридичної особи або уповноваженої ним особи будь-які виплати з доходів із джерелом їх походження з України, положень розділу III «Податок на прибуток підприємств» Кодексу в частині нарахування та сплати податку з доходів нерезидентів;

Основною метою підготовки проекту наказу є затвердження змін до форми Податкової декларації з податку на прибуток підприємств.

Враховуючи, що Державною регуляторною службою України проект наказу визнано таким, що містить норми регуляторного характеру,  відповідно до статті 8 Закону України від 11 вересня 2003 року № 1160-IV «Про засади  державної  регуляторної політики у сфері господарської діяльності» підготовлено та оприлюднюється аналіз регуляторного впливу проекту наказу.

Зауваження та пропозиції до проекту наказу від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом одного місяця на адреси розробника: поштову – 04655, МПС, Київ – 53, Львівська площа, буд. 8, Департамент методологічної та нормотворчої роботи, електронну – tatiana.chernysh@sfs.gov.ua, а  також  на  поштову  адресу  Державної  регуляторної служби України – 01011,  м. Київ, вул. Арсенальна, буд. 9/11.

До списку