Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Проект наказу Міністерства фінансів України «Про затвердження Змін до форми Податкової декларації з податку на прибуток підприємств»

11.04.2018

Повідомлення про оприлюднення проекту наказу Міністерства фінансів України «Про затвердження Змін до форми Податкової декларації з податку на прибуток підприємств»

 На офіційному web-сайті Державної фіскальної служби України (www.sfs.gov.ua) у підрозділі «Проекти регуляторних актів» розділу «Діяльність» розміщено проект наказу Міністерства фінансів України  «Про затвердження Змін до форми Податкової декларації з податку на прибуток підприємств» (далі – проект наказу).

Проект наказу підготовлено у зв’язку із прийняттям Верховною Радою України Закону України від 07 грудня 2017 року  № 2245-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році», яким, зокрема, запроваджено встановлення єдиного строку подання річної податкової декларації з податку на прибуток підприємств, оновлення різниць, передбачених для коригування фінансового результату до оподаткування, зменшення податку на прибуток на суму сплаченого акцизного податку, розширення кола платників, звільнених від оподаткування прибутку підприємств.

Основною метою підготовки проекту наказу є затвердження змін до форми Податкової декларації з податку на прибуток підприємств.

Зауваження та пропозиції до проекту наказу від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом одного місяця на адреси розробника: поштову – 04655, МПС, Київ – 53, Львівська площа, буд. 8, Департамент методологічної та нормотворчої роботи, електронну – tatiana.chernysh@sfs.gov.ua, а також на поштову адресу Державної регуляторної служби України – 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, буд. 9/11.

До списку