Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Проект наказу Міністерства фінансів України «Про внесення змін до форми Податкової декларації з туристичного збору»

07.02.2019

Повідомлення про оприлюднення проекту наказу Міністерства фінансів України «Про внесення змін до форми Податкової декларації з туристичного збору»

 На офіційному web-сайті Державної фіскальної служби України  (www.sfs.gov.ua) в підрозділі «Діяльність / Регуляторна політика / Проекти регуляторних актів / 2019 рік» розміщено проект наказу Міністерства фінансів України «Про внесення змін до форми Податкової декларації з туристичного збору».

Розробником проекту регуляторного акту є Державна фіскальна служба України.

Проект наказу розроблено з метою приведення форми податкової декларації з туристичного збору у відповідність до статті 268 Податкового кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2010 р. № 1233 (зі змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 31 жовтня 2018 р. № 891) та забезпечення можливості для суб’єктів господарювання декларувати податкові зобов’язання з туристичного збору зі сплатою авансовими внесками.

Зауваження та пропозиції до проекту наказу можуть надсилатися упродовж одного місяця з дати його оприлюднення на адресу: Державна фіскальна служба України, Департамент податків і зборів з юридичних осіб, Львівська площа, 8, м. Київ, 04053, електронну – vpopova@sfs.gov.ua, до Державної регуляторної служби України на поштову адресу: вул. Арсенальна, 9/11, м. Київ, 01011.

До списку