Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Проект наказу Міністерства фінансів України «Про затвердження змін до Порядку проведення перевірки з питань дотримання платником податків принципу «витягнутої руки»» (оновлено)

14.03.2019

Повідомлення про оприлюднення проекту наказу Міністерства фінансів України «Про затвердження змін до Порядку проведення перевірки з питань дотримання платником податків принципу «витягнутої руки»»

 На офіційному web-сайті Державної фіскальної служби України (www.sfs.gov.ua) у підрозділі «Проекти регуляторних актів» розділу «Діяльність» розміщено проект наказу Міністерства фінансів України  «Про затвердження змін до Порядку проведення перевірки з питань дотримання платником податків принципу «витягнутої руки»» (далі – проект наказу).

Проект наказу підготовлено на виконання Плану організації підготовки проектів актів, необхідних для забезпечення реалізації Закону України від 23 листопада 2018 року № 2628-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів», схваленого на засіданні Кабінету Міністрів України 18.12.2018 (протокол № 52).

Основною метою підготовки проекту наказу є приведення у відповідність із положеннями Податкового кодексу України Порядку проведення перевірки з питань дотримання платником податків принципу «витягнутої руки», який затверджено наказом Міністерства фінансів України  від 10 березня 2016 року № 344.

Зауваження та пропозиції до проекту наказу від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом одного місяця на адреси розробника: поштову – 04655, МПС, Київ – 53, Львівська площа, буд. 8, Департамент аудиту, електронну – agrigorieva@sfs.gov.ua, а також на поштову адресу Державної регуляторної служби України – 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, буд. 9/11.

До списку