Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Проект постанови Кабінету Міністрів України "Питання переходу платників податку на прибуток підприємств, який оподатковується за нульовою ставкою відповідно до пункту 16 підрозділу 4 розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України, до подання спрощеної податкової декларації"

19.11.2015

Повідомлення про оприлюднення

до проекту постанови Кабінету Міністрів України

«Питання переходу платників податку на прибуток підприємств, який оподатковується за нульовою ставкою відповідно до пункту 16 підрозділу 4 розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України, до подання спрощеної податкової декларації»

 

На офіційному веб-порталі Державної фіскальної служби України (www.sfs.gov.ua) у підрозділі «Проекти регуляторних актів» розділу «Діяльність» розміщено проект постанови Кабінету Міністрів України  «Питання переходу платників податку на прибуток підприємств, який оподатковується за нульовою ставкою відповідно до пункту 16 підрозділу 4 розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України, до подання спрощеної податкової декларації» (далі – проект постанови) та аналіз впливу цього регуляторного акта.

Проект постанови розроблено з метою виконання Закону України
від 28 грудня 2014 року № 71-VII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо податкової реформи», яким змінені правила оподаткування податку на прибуток підприємств, встановлені Податковим кодексом України (далі – Кодекс).

Проектом постанови затверджується спрощена форма податкової декларації з податку на прибуток підприємств, який оподатковується за нульовою ставкою відповідно до п.16 підрозділу 4 розділу ХХ «Перехідні положення» Кодексу.

Зауваження та пропозиції до проекту цього наказу від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом одного місяця на адреси розробника: поштову – 04655, МПС, Київ – 53, Львівська площа, буд. 8, Департамент методологічної роботи з питань оподаткування, електронну – lhropun@sfs.gov.ua,  а також на поштову адресу Державної регуляторної служби України – 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, буд. 9/11.

 

До списку