Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Проект постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України"

30.12.2015

Повідомлення про оприлюднення

проекту постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до деяких постанов

Кабінету Міністрів України"

 

Державною фіскальною службою України на громадське обговорення виноситься проект постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України" (далі – проект акта).

Основною метою, на досягнення якої спрямоване прийняття зазначеного проекту акта, є внесення змін до ряду постанов Кабінету Міністрів України, що регулюють питання, пов’язані з обліком, зберіганням та оцінкою вилучених чи прийнятих на зберігання товарів та розпорядження ними митницями ДФС у зв’язку з адміністративною реформою та утворенням територіальних органів Державної фіскальної служби України.

Проект акта та аналіз регуляторного впливу оприлюднено на офіційному веб-порталі ДФС (www.sfs.gov.ua) у розділі „Регуляторна політика”.

Зауваження та пропозиції від фізичних і юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом одного місяця від дати оприлюднення проекту акта на адресу розробника: 04655, м. Київ – 53, Львівська площа, 8, Державна фіскальна служба України, Департамент фінансово-економічної роботи та бухгалтерського обліку, e-mail: konfiscat@sfs.gov.ua.

Консультації щодо проекту акта з боку ДФС можна отримати за телефоном 281-30-84 (Пилипович Тетяна Анатоліївна).

Обговорення проекту акта проводиться у рубриці «Консультації з громадськістю» на урядовому веб-сайті «Громадянське суспільство і влада».

 

До списку