Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Звіт про базове відстеження результативності розпорядження Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2013 року № 809-р „Про затвердження плану заходів щодо реалізації схвалення та функціонування автоматизованої системи „Єдине вікно подання електронної звітності”

15.04.2014

Звіт про базове відстеження результативності розпорядження Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2013 року № 809-р „Про затвердження плану заходів щодо реалізації схвалення та функціонування автоматизованої системи „Єдине вікно подання електронної звітності”

 

1. Вид та назва регуляторного акта, результативність якого відстежується, дата його прийняття та номер

Розпорядження Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2013 року № 809-р „Про затвердження плану заходів щодо реалізації та функціонування автоматизованої системи „Єдине вікно подання електронної звітності” (далі – розпорядження).

2. Назва виконавця заходів з періодичного відстеження результативності регуляторного акта

Міністерство доходів і зборів України.

3. Цілі державного регулювання

Основною ціллю розпорядження є забезпечення реалізації завдань:

п.250.2 Національного плану дій на 2013 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки “Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава”, затверджений Указом Президента України від 12 березня 2013 року № 128/2013;

положень Законів України „Про електронні документи та електронний документообіг” та „Про електронний цифровий підпис” та Порядку застосування електронного цифрового підпису органами державної влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами.

4. Строк виконання заходів з відстеження

оскільки для визначення значень показників результативності регуляторного акта використовуються виключно статистичні дані за результатами поетапного впровадження Системи, базове відстеження здійснено станом на 01.03.2014 року.

5. Тип відстеження (базове, повторне або періодичне)

Базове.

6. Методи одержання результатів відстеження

Визначаються загальні статистичні дані щодо кількості документів, надісланих платниками в електронному вигляді засобами телекомунікаційного.

7. Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність, а також способи одержання даних

Для відстеження результативності регуляторного акта використовується інформація Єдиного банку даних про платників – юридичних осіб, ДРФО та Реєстру платників податку на додану вартість.

8. Кількісні та якісні показники результативності акта

За січень – лютий 2014 року через централізовану систему опрацьовано понад 18,3 млн. (16,3 млн. за відповідний період 2013 року) документів, надісланих платниками в електронному вигляді засобами телекомунікаційного.

Так станом на 01.03.2014 року 2014 році звітність з податку на додану вартість подали 223494 суб'єктів господарювання. В електронному вигляді засобами телекомунікаційного зв'язку звітність з ПДВ надіслали 218651 платники, що становить 97,83% від загальної кількості суб'єктів господарювання, які подали декларації по ПДВ.

Звітність з єдиного соціального внеску у лютому 2014 року подали 207989 суб'єктів господарювання, у яких кількість застрахованих осіб більше або дорівнює 5, з них 92,91% суб'єктів господарювання, які подали звіти в електронному вигляді.

Наведені показники слугуватимуть джерелом порівняльних даних для аналізу результативності під час проведення подальших повторного та періодичних відстежень.

Рівень поінформованості суб’єктів господарювання високий. Розпорядження було оприлюднено на офіційному веб-сайті Міністерства доходів і зборів України (www.minrd.gov.ua).

9. Оцінка результативності акта та ступеня досягнення визначення цілей

Cтворення автоматизованої Системи відіграє значну роль у впорядкуванні механізмів електронної взаємодії центральних органів виконавчої влади та суб’єктів подання звітності через впровадження єдиних, уніфікованих стандартів процесу подання, оброблення, належного організаційного та технологічного забезпечення.

Результативність цього розпорядження характеризуватиметься забезпеченням дотримання законодавства при поданні звітності в електронному вигляді та взаємодії центральних органів виконавчої влади і суб’єктів подання звітності.   

 

Перший заступник Міністра

 

І.О. Білоус

До списку