Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Звіт про базове та повторне відстеження результативності наказу Міністерства доходів і зборів України „Про затвердження форм податкових декларацій збору за місця для паркування транспортних засобів та туристичного збору” від 30.12.2013 № 866

05.11.2014

Звіт

про базове та повторне відстеження результативності

наказу Міністерства доходів і зборів України

Про затвердження форм податкових декларацій збору за місця для паркування транспортних засобів та туристичного збору

від 30.12.2013 866

 

1. Вид та назва регуляторного акта, відстеження результативності якого здійснюється

Наказ Міністерства доходів і зборів України від 30.12.2013 № 866 „Про затвердження форм податкових декларацій збору за місця для паркування транспортних засобів та туристичного збору” (далі – наказ № 866), зареєстрований у Міністерстві юстиції України 23.01.2014 за № 141/24918.

2. Назва виконавця заходів з базового відстеження результативності регуляторного акта

Державна фіскальна служба України.

3. Цілі прийняття регуляторного акта

Наказом № 866 згідно з підпунктом 3 пункту 6 розділу IІ Закону України від 04 липня 2013 року № 404-VIІ „Про внесення змін до Податкового кодексу України у зв’язку з проведенням адміністративної реформи” затверджено форми податкових декларацій збору за місця для паркування транспортних засобів та туристичного збору відповідно до статті 46 глави 2 розділу ІІ та статей 266, 268 розділу ХІІ Податкового кодексу України на заміну наказу Міністерства фінансів України від 21.12.2012 № 1402 „Про затвердження форм податкових декларацій збору за місця для паркування транспортних засобів та туристичного збору”.

4. Строк виконання заходів з відстеження

Заходи із базового відстеження результативності регуляторного акта проводилися до набрання чинності наказом (21 лютого 2014 року), повторне відстеження ─ з 1 по 29 жовтня 2014 року.

5. Тип відстеження (базове, повторне або періодичне)

Базове, повторне.

6. Методи одержання результатів відстеження та дані, на основі яких  відстежувалася результативність, способи їх одержання

Базове відстеження здійснювалося методом аналізу відповідності розробленого наказу вимогам чинного законодавства, аналізу зауважень та пропозицій до нього, повторне відстеження ─ шляхом соціологічного опитування працівників регіональних контролюючих органів.

7. Якісні значення показників результативності акта та обґрунтування досягнення визначених цілей при прийнятті регуляторного акта

Показником результативності наказу є реалізація норм Податкового кодексу України щодо адміністрування збору за місця для паркування транспортних засобів та туристичного збору.

8. Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених  цілей

Видання Наказу № 866 забезпечило виконання вимог Податкового кодексу України, а також право платників подавати податкову звітність щодо збору за місця для паркування транспортних засобів та туристичного збору.

За періоди відстеження зауважень та пропозицій до наказу від суб’єктів господарювання не надходило.

 

Голова Державної

фіскальної служби України                                                                 І.О. Білоус

До списку