Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Звіт про повторне відстеження результативності постанови Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2013 року № 321 „Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 13 березня 2013 р. № 188”

24.06.2015

Звіт про повторне відстеження результативності

постанови Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2013 року № 321 „Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 13 березня 2013 р. № 188”


1. Вид та назва регуляторного акта

Постанова Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2013 року № 321 „Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 13 березня 2013 р. № 188” (далі – Постанова). 

2. Виконавець заходів із відстеження

Державна фіскальна служба України (Департамент контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів).

3. Цілі прийняття акта

Основною метою прийняття Постанови є забезпечення державного контролю за якістю та своєчасністю виготовлення марок акцизного податку для маркування алкогольних напоїв і тютюнових виробів, недопущення зупинки виробництва та імпорту підакцизних товарів, забезпечення в повному обсязі надходжень податків, зокрема акцизного податку до державного бюджету, забезпечення контролю за обігом, використанням марок акцизного податку для маркування алкогольних напоїв і тютюнових виробів.

4. Строк виконання заходів із відстеження

Червень 2015 року.

5. Тип відстеження

Повторне відстеження.

6. Методи одержання результатів відстеження

Для одержання результатів періодичного відстеження застосовувались статистичні показники. 

7. Дані, на основі яких відстежувалася результативність, а також способи одержання даних

Результати відстежень результативності регуляторного акта одержані на підставі даних Державної фіскальної служби України.

8. Кількісні та якісні значення показників результативності акта

Основним показником результативності акта є посилення боротьби  з незаконним виробництвом і обігом алкогольних напоїв і тютюнових виробів, здійснення заходів боротьби з надходженням на внутрішній ринок фальсифікованої, неякісної, не облікованої продукції та з підробними марками акцизного податку, їх нелегальним виготовленням і торгівлею, що сприяє збереженню життя та здоров'я громадян.

9. Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей

Прийняття Постанови сприяло посиленню боротьби з незаконним виробництвом та обігом алкогольних напоїв і тютюнових виробів, якісному та своєчасному виготовленню марок акцизного податку, безперебійному отриманню суб'єктами господарювання марок акцизного податку для маркування алкогольних напоїв і тютюнових виробів з урахуванням  потужностей підприємств, обсягів виробництва, ефективному контролю за виробництвом і обігом алкогольних напоїв і тютюнових виробів, а також якісному прогнозуванню та аналізу надходжень акцизного податку до державного бюджету.

 

Голова Державної

фіскальної служби України                                                               Р.М. Насіров

До списку