Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Результати щодо контрольно-перевірочних заходів по підприємствам добувної галузі

05.03.2018 -

У ході проведення контрольно-перевірочних заходів, згідно плану-графіку проведення планових документальних перевірок у січні-лютому 2018 року особливу увагу було приділено перевіркам суб’єктів господарювання, що здійснюють діяльність з добування залізних руд.

Під час контрольно-перевірочних заходів по підприємствам добувної галузі встановлено використання схеми ухилення від оподаткування рентною платою за користування надрами шляхом заниження собівартості видобутої руди. Внаслідок використання даної схеми бюджет недоотримав 1,7 млрд. грн.

Так, перевіркою ПрАТ «А» (Дніпропетровська область) встановлено заниження рентної плати в розмірі 1,1 млрд. грн. за рахунок невірного визначення бази оподаткування на рівні розрахункової вартості продукції при ІІ етапі переробки (дроблена руда). Перевіркою визначено базу оподаткування на рівні розрахункової вартості продукції при ІІІ етапі переробки (неагломерованийзалізнорудний концентрат).

Крім того, перевіркою встановлено, що ПрАТ «А» (Дніпропетровська область) перераховано на адресу 77 СГ 700 млн. грн. за виконання ремонтних робіт та ТМЦ. При цьому, проведеними контрольно-перевірочними заходами встановлено, що первинні документи (акти приймання-виконаних підрядних робіт, демонтажу та оприбуткування тощо) містять недостовірні дані, а роботи не могли бути виконанізавідсутності трудових, технічних ресурсів та значної територіальної віддаленостіоб’єктів ремонту. Також, перевіркою встановлено заниження податку на прибуток іноземних юридичних осіб  під час виплати на користь нерезидентів доходу з джерелом його походження з України.Як наслідок, бюджет недоотримав понад 2,5 млрд. грн.