Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Законодавство про діяльність

Відшкодування ПДВ

Міжнародне спіробітництво

Боротьба з економічною злочинністю та контрабандою

    Регуляторна політика

      Державні закупівлі

      Митне оформлення

      Опитування
      Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

      Акти Уряду

      З метою впровадження трансфертного ціноутворення в національне законодавство Урядом України затверджено ряд нормативно-правових актів:

      Постанова КМУ від 04.07.2017 № 480 «Про затвердження переліку організаційно-правових форм нерезидентів, які не сплачують податок на прибуток (корпоративний податок), у тому числі податок з доходів, отриманих за межами держави реєстрації таких нерезидентів, та/або не є податковими резидентами держави, в якій вони зареєстровані як юридичні особи»

      постанова КМУ від 29.03.2017 №191 "Про затвердження Порядку визначення середньозваженого значення показника рентабельності для зіставної юридичної особи для цілей трансфертного ціноутворення"

      постанова КМ України від 08.09.2016 №616 "Про затвердження переліку товарів, що мають біржове котирування, та світових товарних бірж для встановлення відповідності умов контрольованих операцій принципу "витягнутої руки""

      постанова КМ України від 04.06.2015 №381 "Про затвердження Порядку розрахунку діапазону цін (рентабельності) та медіани такого діапазону для цілей трансфертного ціноутворення"

      постанова КМ України від 17.07.2015 №504 "Про затвердження Порядку попереднього узгодження цін у контрольованих операціях, за результатами якого укладаються договори, що мають односторонній, двосторонній та багатосторонній характер, для цілей трансфертного ціноутворення" (із змінами і доповненнями, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 29 березня 2017 року № 194)

      Розпорядження КМ України від 16 вересня 2015р. №977-p "Про затвердження переліку держав (територій), які відповідають критеріям, установленим підпунктом 39.2.1.2 підпункту 39.2.1 пункту 39.2 статті 39 Податкового кодексу України"