Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Законодавство про діяльність

Відшкодування ПДВ

Міжнародне спіробітництво

Боротьба з економічною злочинністю та контрабандою

  Регуляторна політика

   Державні закупівлі

   Митне оформлення

   Опитування
   Чи задовольнив Вас фаховий рівень працівника ЦОП, до якого Ви звернулися?

   Наказ Міністерства доходів і зборів України від 04.06.2013 №144 "Про затвердження Державного реєстру реєстраторів розрахункових операцій"

   06.06.2013

   МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

   НАКАЗ 

   від 04.06.2013   № 144

    Про затвердження Державного реєстру реєстраторів розрахункових операцій   Відповідно до Указу Президента України від 18 березня 2013 року №141/2013 „Про Міністерство доходів і зборів України” та Положення про Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 серпня 2002 року №1315, та рішення Технічної комісії (протокол від 17.05.2013 №21)

    

   НАКАЗУЮ:

    

   1. Затвердити Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій (додається) у новій редакції, з урахуванням моделей реєстраторів, внесених відповідними наказами Міністерства доходів і зборів України, ДПС України та рішеннями Державної комісії з питань електронних систем і засобів контролю та управління товарним і грошовим обігом при Кабінеті Міністрів України.

   2. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства доходів і зборів України від 26.04.2013 №82 „Про затвердження Державного реєстру реєстраторів розрахункових операцій”.

   3. Директору Інформаційно-комунікаційного департаменту Семченко О.В. забезпечити оприлюднення наказу у 10-денний строк від дати видання шляхом розміщення на веб-порталі органів Міндоходів та у друкованих засобах масової інформації.

   4. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра Ігнатова А.П.

    

   Міністр                                                         О.В. Клименко

   До списку