Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Законодавство про діяльність

Відшкодування ПДВ

Міжнародне спіробітництво

Боротьба з економічною злочинністю та контрабандою

  Регуляторна політика

   Державні закупівлі

   Митне оформлення

   Опитування
   Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

   Наказ ДФС України від 09.03.2017 №502-о "Про оголошення конкурсу на посади начальників митниць ДФС"

   09.03.2017

   ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

   НАКАЗ

   Київ

   «09» березня 2017 р.                                                                                                     №  502-о 

    

   Про оголошення конкурсу на посади начальників митниць ДФС 

    

   Керуючись Законом України від 10 грудня 2015 року № 889-VIII «Про державну службу» (далі – Закон), Порядком проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 (далі – Порядок), наказом ДФС від 23.05.2016 № 461 «Про Конкурсну комісію» (зі змінами), на підставі доповідної записки директора Департаменту кадрової політики та роботи з персоналом Державної фіскальної служби України від 15.02.2017 № 282/99-99-04-03-15 

   НАКАЗУЮ: 

   1. Оголосити конкурс на зайняття вакантних посад державної служби категорії «Б», призначення на які та звільнення з яких відповідно до законодавства здійснюється Головою ДФС, а саме:

   начальника Івано-Франківської митниці ДФС,

   начальника Одеської митниці ДФС,

   начальника Тернопільської митниці ДФС. 

   2. Провести конкурсний відбір на посади державної служби, зазначені у пункті 1 наказу, з 29 по 31 березня 2017 року за адресою: м. Київ, пл. Львівська, 8. 

   3. Визначити адміністратором під час проведення конкурсного відбору Максимову А.С., заступника начальника відділу роботи з персоналом митниць Департаменту кадрової політики та роботи з персоналом. 

   4. Департаменту кадрової політики та роботи з персоналом (Пажитнова Т.П.): 

   4.1. cпільно з Департаментом організації роботи Служби забезпечити розміщення на офіційному веб-порталі ДФС та у відповідних засобах масової інформації цього наказу, оголошення про проведення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби  категорії «Б», призначення на які та звільнення з яких відповідно до законодавства здійснюється Головою ДФС, (додаток 1) та умов його проведення (додатки 2-4), а також передбаченої Законом і Порядком інформації. 

   4.2. забезпечити направлення до Національного агентства України з питань державної служби передбаченої Законом і Порядком інформації. 

   Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою. 

    

   В.о. Голови                                                                                             М.В. Продан

    

   До списку