Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

Наказ ДФС України від 15.03.2017 №555-о "Про оголошення конкурсу"

15.03.2017

ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

НАКАЗ

Київ

«15» березня 2017 р.                                                           №  555-о 

 

Про оголошення конкурсу 

 

Керуючись Законом України від 10 грудня 2015 року № 889-VIII «Про державну службу» (далі – Закон), Порядком проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 (далі – Порядок), наказом ДФС від 23.05.2016 № 461 «Про Конкурсну комісію» (зі змінами) 

НАКАЗУЮ: 

1. Оголосити конкурс на зайняття вакантних посад державної служби категорії «Б», призначення на які здійснюється Головою ДФС:

- начальника Головного управління ДФС у Полтавській області;

- начальника Головного управління ДФС у Сумській області;

- начальника Головного управління ДФС у Хмельницькій області;

- заступника начальника Головного управління ДФС у Сумській області. 

2. Провести конкурсний відбір на посади начальника Головного управління ДФС у Полтавській області; начальника Головного управління ДФС у Сумській області, начальника Головного управління ДФС у Хмельницькій області, заступника начальника Головного управління ДФС у Сумській області з 04 по 06 квітня 2017 року за адресою: м. Київ, пл. Львівська, 8. 

3. Визначити адміністратором під час проведення конкурсного відбору Костюченко О.В., головного державного інспектора відділу добору та оцінки персоналу управління організаційного розвитку Департаменту кадрової політики та роботи з персоналом. 

4. Департаменту кадрової політики та роботи з персоналом (Пажитнова Т.П.):

4.1. cпільно з Департаментом організації роботи Служби забезпечити розміщення на офіційному веб-порталі ДФС та у відповідних засобах масової інформації цього наказу, оголошення про проведення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби категорії «Б», призначення на які здійснюється Головою ДФС, (додаток 1) та умов його проведення на посади начальника Головного управління ДФС у Полтавській області; начальника Головного управління ДФС у Сумській області, начальника Головного управління ДФС у Хмельницькій області, заступника начальника Головного управління ДФС у Сумській області (додатки 2-5), а також передбаченої Законом і Порядком інформації.

4.2. забезпечити направлення до Національного агентства України з питань державної служби передбаченої Законом і Порядком інформації. 

5. Департаменту моніторингу доходів та обліково-звітних систем (Чмерук М.О.) забезпечити внесення цього наказу до Репозиторія звітної і статистичної інформації Державної фіскальної служби України відповідно до наказу ДФС від 07.10.2014 № 168. 

Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою. 

 

В.о. Голови                                                                                             М.В. Продан

 

До списку