Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Наказ ДФС України від 10.08.2017 №1931-о "Про оголошення конкурсу"

11.08.2017

ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

НАКАЗ

 

Київ

«10» серпня 2017 р.                              №  1931-о 

 

 

Про оголошення конкурсу

 

Керуючись Законом України від 10 грудня 2015 року № 889-VIII «Про державну службу» (далі – Закон), Порядком проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 (далі – Порядок), 

НАКАЗУЮ: 

1. Оголосити конкурс на зайняття вакантних посад державної служби  категорії «Б», призначення на які та звільнення з яких відповідно до законодавства здійснюється Головою ДФС, а саме:

- першого заступника начальника Луганської митниці ДФС;

- першого заступника начальника Тернопільської митниці ДФС;

- заступника начальника Кіровоградської митниці ДФС;

- заступника начальника Головного управління ДФС у Донецькій області. 

2. Провести конкурсний відбір на посади державної служби, зазначені у пункті 1 наказу, з 12 по 14 вересня 2017 року за адресою: м. Київ, пл. Львівська, 8. 

3. Визначити адміністратором під час проведення конкурсного відбору Терещука С.В., головного державного інспектора відділу добору та оцінки персоналу управління організаційного розвитку Департаменту кадрової політики та роботи з персоналом. У разі його відсутності з поважних причин функцію адміністратора покласти на Перегуду А.І., головного державного інспектора відділу добору та оцінки персоналу управління організаційного розвитку Департаменту кадрової політики та роботи з персоналом. 

4. Департаменту кадрової політики та роботи з персоналом (Пажитнова Т.П.): 

4.1. cпільно з Департаментом організації роботи Служби забезпечити розміщення на офіційному веб-порталі ДФС цього наказу, оголошення про проведення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби категорії «Б», призначення на які та звільнення з яких відповідно до законодавства здійснюється Головою ДФС, (додаток 2) та умов його проведення (додатки 3-6); 

4.2. забезпечити направлення до Національного агентства України  з питань державної служби передбаченої Законом і Порядком інформації. 

Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою. 

 

В.о. Голови                                                                                                 М.В. Продан

 

 

До списку