Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Законодавство про діяльність

Відшкодування ПДВ

Міжнародне спіробітництво

Боротьба з економічною злочинністю та контрабандою

  Регуляторна політика

   Державні закупівлі

   Митне оформлення

   Опитування
   Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

   Наказ ДФС України від 25.09.2017 №2244-о "Про оголошення конкурсу"

   26.09.2017

   ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

   НАКАЗ

    

   Київ

   «25» вересня 2017 р.                              №  2244-о  


   Про оголошення конкурсу


   Керуючись Законом України від 10 грудня 2015 року № 889-VIII «Про державну службу» (далі – Закон), Порядком проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 18 серпня 2017 року № 648) (далі – Порядок), 

   НАКАЗУЮ: 

   1. Оголосити конкурс на зайняття вакантних посад державної служби  категорій «Б» та «В», призначення на які та звільнення з яких відповідно до законодавства здійснюється Головою ДФС, згідно з додатком 1. 

   2. Провести конкурсний відбір на посади державної служби, зазначені у пункті 1 наказу, з 17 по 19 жовтня 2017 року за адресою: м. Київ, пл. Львівська, 8. 

   3. Визначити адміністратором під час проведення конкурсного відбору Терещука С.В., головного державного інспектора відділу добору та оцінки персоналу управління організаційного розвитку Департаменту кадрової політики та роботи з персоналом. У разі його відсутності з поважних причин функцію адміністратора покласти на Павленко А.І., головного державного інспектора відділу добору та оцінки персоналу управління організаційного розвитку Департаменту кадрової політики та роботи з персоналом. 

   4. Департаменту кадрової політики та роботи з персоналом (Пажитнова Т.П.): 

   4.1. cпільно з Департаментом організації роботи Служби забезпечити розміщення на офіційному веб-порталі ДФС цього наказу, оголошення про проведення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби  категорій «Б» та «В», призначення на які та звільнення з яких відповідно до законодавства здійснюється Головою ДФС (додаток 2), та умов його проведення (додатки 3-16), а також передбаченої Законом і Порядком інформації; 

   4.2. забезпечити направлення до Національного агентства України з питань державної служби передбаченої Законом і Порядком інформації. 

   Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою. 

    

    

   В.о. Голови                                                                                             М.В. Продан 

    


   До списку