Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Законодавство про діяльність

Відшкодування ПДВ

Міжнародне спіробітництво

Боротьба з економічною злочинністю та контрабандою

  Регуляторна політика

   Державні закупівлі

   Митне оформлення

   Опитування
   Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

   Наказ ДФС України від 03.01.2018 №9-о "Про оголошення конкурсу"

   03.01.2018

   ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

   НАКАЗ

    

   Київ

   «03» січня 2018 р.                              №  9-о  


   Про оголошення конкурсу


   Керуючись Законом України від 10 грудня 2015 року № 889-VIII «Про державну службу» (далі – Закон), Порядком проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 18 серпня 2017 № 648) (далі – Порядок), 

   НАКАЗУЮ: 

   1. Оголосити конкурс на зайняття вакантних посад державної служби  категорії «Б» та «В», призначення на які та звільнення з яких відповідно до законодавства здійснюється Головою ДФС, згідно з додатком 1. 

   2. Провести конкурсний відбір на посади державної служби, зазначені у пункті 1 наказу, з 24 по 26 січня 2018 року за адресою: м. Київ, пл. Львівська, 8. 

   3. Затвердити умови проведення конкурсу на зайняття вакантних посад, визначених в п.1 наказу (додаються). 

   3.1. Визначити адміністратором під час проведення конкурсного відбору Терещука С.В., головного державного інспектора відділу добору та оцінки персоналу управління організаційного розвитку Департаменту кадрової політики та роботи з персоналом. У разі його відсутності з поважних причин функцію адміністратора покласти на Павленко А.І., головного державного інспектора відділу добору та оцінки персоналу управління організаційного розвитку Департаменту кадрової політики та роботи з персоналом. 

   4. Департаменту кадрової політики та роботи з персоналом (Пажитнова Т.П.):

   4.1. cпільно з Департаментом організації роботи Служби забезпечити розміщення на офіційному веб-порталі ДФС  наказу про проведення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби категорії «Б» та «В», призначення на які та звільнення з яких відповідно до законодавства здійснюється Головою ДФС та умов його проведення. 

   4.2. Забезпечити направлення до Національного агентства України з питань державної служби передбаченої Законом і Порядком інформації. 

   Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою. 

    

    

   В.о. Голови                                                                                                 М.В. Продан 


   До списку