Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Наказ ДФС України від 10.05.2018 №756-о "Про оголошення конкурсу"

14.05.2018

ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

НАКАЗ

10.05.2018                                        №756-о


Про оголошення конкурсу

Керуючись Законом України від 10 грудня 2015 року № 889-VIII  «Про державну службу» (далі – Закон), Порядком проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 (в редакції постанови Кабінету  Міністрів   України    від  18 серпня  2017  № 648) (далі – Порядок),

 НАКАЗУЮ:

 1. Оголосити конкурс на зайняття вакантних посад державної служби  категорії «Б» та «В», призначення на які та звільнення з яких відповідно до законодавства здійснюється Головою ДФС, згідно з додатком 1.

2. Провести конкурсний відбір на посади державної служби, зазначені у пункті 1 наказу, з 06 по 08 червня 2018 року за адресою: м. Київ, пл. Львівська, 8.

3. Затвердити умови проведення конкурсу на зайняття вакантних посад, визначених в п.1 наказу (додаються).

3.1. Визначити адміністратором під час проведення конкурсного відбору Павленко А.І., головного державного інспектора відділу добору та оцінки персоналу управління організаційного розвитку Департаменту кадрової політики та роботи з персоналом. У разі її відсутності з поважних причин функцію адміністратора покласти на Білич С.О., головного державного інспектора відділу добору та оцінки персоналу управління організаційного розвитку Департаменту кадрової політики та роботи з персоналом.

 4. Департаменту кадрової політики та роботи з персоналом  (Пажитнова Т.П.):

 4.1. cпільно з Департаментом організації роботи Служби (Пригаровський В.М.) забезпечити розміщення на офіційному веб-порталі ДФС наказу про проведення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби категорії «Б» та «В», призначення на які та звільнення з яких відповідно до законодавства здійснюється Головою ДФС, та умов його проведення (додатки 2 – 17).

4.2. Забезпечити направлення до Національного агентства України з питань державної служби передбаченої Законом і Порядком інформації.

Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

  

В.о. Голови                                                                                           М.В. Продан

 

До списку