Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Наказ ДФС України від 29.10.2018 №2033-о "Про оголошення конкурсу"

29.10.2018

 ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

НАКАЗ


від 29.10.2018                                 № 2033-о

 

Про оголошення конкурсу

 Керуючись Законом України від 10 грудня 2015 року № 889-VIII «Про державну службу» (далі – Закон), Порядком проведення конкурсу  на зайняття посад державної служби, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 (в редакції постанови Кабінету  Міністрів  України  від  18  серпня  2017 № 648)  (далі – Порядок),

 НАКАЗУЮ:

1. Оголосити конкурс на зайняття вакантних посад державної служби  категорії «Б» та «В», призначення на які та звільнення з яких відповідно до законодавства здійснюється Головою ДФС, згідно з додатком 1.

2. Провести конкурсний відбір на посади державної служби, зазначені у пункті 1 наказу, з 20 по 22 листопада 2018 року за адресою: м. Київ, пл. Львівська, 8.

3. Затвердити умови проведення конкурсу на зайняття вакантних посад, визначених в п.1 наказу (додаються).

3.1. Визначити адміністратором під час проведення конкурсного відбору Терещука С.В., начальника відділу добору персоналу управління організаційного розвитку та оцінки персоналу Департаменту кадрової політики та роботи з персоналом. У разі його відсутності з поважних причин функцію адміністратора покласти на Павленко А.І., головного державного інспектора відділу добору персоналу управління організаційного розвитку та оцінки персоналу Департаменту кадрової політики та роботи з персоналом.

 4. Департаменту кадрової політики та роботи з персоналом  (Пажитнова Т.П.):

4.1.  cпільно з Департаментом організації роботи Служби (Пригаровський В.М.) забезпечити розміщення на офіційному веб-порталі ДФС наказу про проведення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби категорії «Б» та «В», призначення на які та звільнення з яких відповідно до законодавства здійснюється Головою ДФС, та умов його проведення (додатки 2 – 11).

4.2. Забезпечити направлення до Національного агентства України  з питань державної служби передбаченої Законом і Порядком інформації.

Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

В.о. Голови                                                                                            О. ВЛАСОВ

До списку