Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Наказ ДФС України від 30.11.2018 №2327-о "Про оголошення конкурсу"

30.11.2018

 

 ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

НАКАЗ


 30.11.2018                                         №2327-о

 

Про оголошення конкурсу

 

Керуючись Законом України від 10 грудня 2015 року № 889-VIII «Про державну службу» (далі – Закон), Порядком проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 18 серпня 2017 № 648) (далі – Порядок), н а к а з у ю: 

1. Оголосити конкурс на зайняття вакантних посад державної служби категорії «Б» та «В», призначення на які та звільнення з яких відповідно до законодавства здійснюється Головою ДФС, згідно з додатком 1. 

2. Провести конкурсний відбір на посади державної служби, зазначені у пункті 1 наказу, з 18 по 20 грудня 2018 року за адресою: м. Київ, пл. Львівська, 8. 

3. Затвердити умови проведення конкурсу на зайняття вакантних посад, визначених в п.1 наказу (додаються). 

3.1. Визначити адміністратором під час проведення конкурсного відбору Терещука С.В., начальника відділу добору персоналу управління організаційного розвитку та оцінки персоналу Департаменту кадрової політики та роботи з персоналом. У разі його відсутності з поважних причин функцію адміністратора покласти на Барабаш М.В., головного державного інспектора відділу добору персоналу управління організаційного розвитку та оцінки персоналу Департаменту кадрової політики та роботи з персоналом. 

4. Департаменту кадрової політики та роботи з персоналом (Пажитнова Т.П.): 

4.1. cпільно з Департаментом комунікації (Веселова Н.В.) забезпечити розміщення на офіційному веб-порталі ДФС наказу про проведення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби категорії «Б» та «В», призначення на які та звільнення з яких відповідно до законодавства здійснюється Головою ДФС, та умов його проведення (додатки 2 – 30). 

4.2. Забезпечити направлення до Національного агентства України з питань державної служби передбаченої Законом і Порядком інформації. 

Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою. 

 

В.о. Голови                                                                                                О. ВЛАСОВ

До списку