Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Наказ ДФС України від 20.11.2018 №757 "Про затвердження Антикорупційної програми Державної фіскальної служби України на 2018 рік"

21.12.2018

ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

НАКАЗ


20.11.2018                                        №757


Про затвердження Антикорупційної програми Державної фіскальної служби України на 2018 рік

 

З метою забезпечення виконання вимог Закону України від 14 жовтня 2014 року № 1700-VII «Про запобігання корупції», з урахуванням рішення Національного агентства з питань запобігання корупції від 08.12.2017 № 1379 «Про затвердження Порядку підготовки, подання антикорупційних програм на погодження до Національного агентства з питань запобігання корупції та здійснення їх погодження», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 22.01.2018 за № 87/31539, н а к а з у ю: 

1. Затвердити  Антикорупційну програму Державної фіскальної служби України на 2018 рік (далі – Антикорупційна програма), що додається.

2. Керівникам структурних підрозділів ДФС із залученням підвідомчих підрозділів територіальних органів ДФС забезпечити:

2.1. виконання положень Антикорупційної програми та вжиття заходів щодо усунення корупційних ризиків, визначених у додатку 2 до Звіту за результатами оцінки корупційних ризиків у діяльності Державної фіскальної служби України (додається до Антикорупційної програми), з метою зниження впливу корупційного ризику та зменшення ймовірності вчинення корупційного правопорушення;

2.2. надання Головному управлінню внутрішньої безпеки інформації про виконання підпункту 2.1 цього наказу.

Термін – щоквартально, до 10 числа місяця, наступного за звітним кварталом.

3. Головному управлінню внутрішньої безпеки (Шкурат І.) забезпечити:

3.1. направлення Антикорупційної програми до Національного агентства з питань запобігання корупції для здійснення її погодження в установленому порядку.

Термін – протягом 3 днів після затвердження Антикорупційної програми;

3.2. підготовку та надання керівництву ДФС звіту про стан виконання Антикорупційної програми за результатами аналізу відомостей, отриманих відповідно до підпункту 2.2 цього наказу.

Термін – щоквартально, до 20 числа місяця, наступного за звітним кварталом.

4. Керівникам головних управлінь ДФС в областях, м. Києві, Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби, митниць ДФС, спеціалізованих департаментів ДФС вжити в межах компетенції вичерпних заходів із реалізації положень Антикорупційної програми.

5. Покласти персональну відповідальність за стан виконання положень Антикорупційної програми, вжиття заходів, спрямованих на зниження впливу корупційних ризиків, зменшення ймовірності вчинення корупційного правопорушення, на керівників структурних підрозділів ДФС.

6. Департаменту комунікацій (Веселова Н.) забезпечити розміщення цього наказу на офіційному веб-порталі ДФС у розділі «Протидія корупції» після погодження Антикорупційної програми Національним агентством з питань запобігання корупції.

7. Визнати таким, що втратив чинність, наказ ДФС від 20.10.2017 № 700 «Про затвердження Антикорупційної програми ДФС на 2017 рік».

8. Департаменту моніторингу доходів та обліково-звітних систем (Чмерук М.) забезпечити внесення цього наказу до Репозиторія звітної і статистичної інформації Державної фіскальної служби України відповідно до наказу ДФС від 07.10.2014 № 168. 

Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

 

В.о. Голови                                                                                                О. ВЛАСОВ

 


До списку