Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Наказ ДФС України від 03.04.2019 № 257 "Про затвердження Правил етичної поведінки в органах Державної фіскальної служби"

04.04.2019

ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ 

НАКАЗ

 

03.04.2019                                               Київ                                                            № 257

 

Про затвердження Правил етичної поведінки в органах Державної фіскальної служби

 Відповідно до Законів України «Про запобігання корупції», «Про державну службу», Положення про Державну фіскальну службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 травня 2014 року № 236 (зі змінами), з метою встановлення та забезпечення дотримання загальних вимог до етичної поведінки посадових і службових осіб та інших працівників ДФС, Інформаційно-довідкового департаменту ДФС, Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення ДФС, Департаменту податкових та митних експертиз ДФС, головних управлінь ДФС в областях, м. Києві, Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби, митниць ДФС, Університету державної фіскальної служби України, державних підприємств, що належать до сфери управління ДФС, формування корпоративної культури н а к а з у ю:

1. Затвердити Правила етичної поведінки в органах Державної фіскальної служби (далі – Правила), що додаються.

2. Керівникам структурних підрозділів ДФС забезпечити:

2.1. ознайомлення підлеглих працівників з Правилами шляхом підписання заяви про ознайомлення;

2.2. передачу до Департаменту кадрової політики та роботи з персоналом заяв про ознайомлення з Правилами для долучення їх до особових справ.

Термін – місяць;

2.3. вивчення та неухильне дотримання Правил підлеглими працівниками.

3. Департаменту кадрової політики та роботи з персоналом (Пажитнова Т.), Головному управлінню внутрішньої безпеки (Шкурат І.) забезпечити:

3.1. ознайомлення осіб, які вперше призначаються на посади ДФС (приймаються на службу до ДФС), з Правилами шляхом підписання заяви про ознайомлення;

3.2. долучення до особових справ працівників заяв про ознайомлення з Правилами.

4. Департаменту кадрової політики та роботи з персоналом (Пажитнова Т.) забезпечити включення до планів занять з підвищення рівня професійної компетенції посадових осіб ДФС, Інформаційно-довідкового департаменту ДФС, Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення ДФС, Департаменту податкових та митних експертиз ДФС, головних управлінь ДФС в областях, м. Києві, Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби, митниць ДФС на наступні періоди (у формі лекцій) окремої теми з вивчення Правил із залученням спеціально уповноважених осіб з питань етичної поведінки ДФС.

5. Департаменту з питань запобігання та виявлення корупції (Халковський О.) визначити спеціально уповноважених осіб з питань етичної поведінки, на яких покласти обов’язки з надання роз’яснень та консультацій з питань застосування Правил, проведення занять щодо вивчення Правил, та проінформувати структурні підрозділи ДФС.

Термін – місяць.

6. Керівникам головних управлінь ДФС в областях, м. Києві, Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби, митниць ДФС, Інформаційно-довідкового департаменту ДФС, Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення ДФС, Департаменту податкових та митних експертиз ДФС, Університету державної фіскальної служби України, державних підприємств, що належать до сфери управління ДФС, забезпечити:

6.1. ознайомлення працівників з Правилами шляхом підписання заяви про ознайомлення;

6.2. долучення до особових справ працівників заяв про ознайомлення з Правилами;

6.3. визначення спеціально уповноважених осіб з питань етичної поведінки, на яких покласти обов’язки з надання роз’яснень та консультацій підлеглим працівникам, проведення занять щодо вивчення Правил.

Термін – місяць.

7. Визнати такими, що втратили чинність, накази ДФС від 01.12.2016 № 979 «Про затвердження Правил етичної поведінки та запобігання корупції в органах ДФС», від 21.07.2017 № 491 «Про внесення змін до Правил етичної поведінки та запобігання корупції в органах ДФС» та від 20.10.2017 № 693 «Про внесення змін до Правил етичної поведінки та запобігання корупції в органах ДФС».

8. Департаменту комунікацій (Веселова Н.) забезпечити розміщення цього наказу на офіційному веб-порталі ДФС.

Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

В.о. Голови                                                                                              О. ВЛАСОВ

 

До списку