Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Наказ ДФС України від 18.06.2019 № 475 "Про затвердження Методичних рекомендацій з питань організації роботи з повідомленнями про корупцію, внесеними викривачами, в органах Державної фіскальної служби"

19.06.2019

ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ 

НАКАЗ

 

18.06.2019                                                                                                           № 475

 

Про затвердження Методичних рекомендацій з питань організації роботи з повідомленнями про корупцію, внесеними викривачами, в органах Державної фіскальної служби

  Відповідно до Закону України від 14 жовтня 2014 року № 1700-VII «Про запобігання корупції» (далі – Закон), постанови Кабінету Міністрів України від 04 вересня 2013 року № 706 «Питання запобігання та виявлення корупції» (зі змінами), Положення про Державну фіскальну службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 травня 2015 року № 236 (зі змінами), Методичних рекомендацій щодо організації роботи із повідомленнями про корупцію, внесеними викривачами, затверджених Рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції від 06.07.2017 № 286 (зі змінами) (далі – Методичні рекомендації № 286), Положення про Департамент з питань запобігання та виявлення корупції Державної фіскальної служби України, затвердженого наказом ДФС від 29.10.2018 № 690, з метою забезпечення в органах Державної фіскальної служби належної організації роботи з повідомленнями про корупцію, внесеними викривачами, встановлення єдиного порядку документування такої діяльності, н а к а з у ю:

1. Затвердити Методичні рекомендації з питань організації роботи з повідомленнями про корупцію, внесеними викривачами, в органах Державної фіскальної служби (далі – Методичні рекомендації), що додаються.

2. Керівникам головних управлінь ДФС в областях, м. Києві, Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби, митниць ДФС, Інформаційно-довідкового департаменту ДФС, Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення ДФС, Департаменту податкових та митних експертиз ДФС (далі – територіальні органи ДФС) відповідно до Закону, з урахуванням Методичних рекомендацій № 286, цього наказу забезпечити:

2.1.              вжиття необхідних організаційно-управлінських заходів щодо створення умов, необхідних уповноваженим підрозділам (уповноваженим особам) та іншим структурним підрозділам для роботи з викривачами і повідомленнями про корупцію;

2.2.              організацію вивчення Методичних рекомендацій № 286 та цього наказу у межах проведення економічних навчань.

Термін – місяць.

3. Керівникам Університету державної фіскальної служби України та державних підприємств, які перебувають у сфері управління ДФС, забезпечити організацію роботи з повідомленнями про корупцію, внесеними викривачами, відповідно до Закону, з урахуванням Методичних рекомендацій № 286 та цього наказу у межах компетенції.

4. Керівникам структурних підрозділів ДФС відповідно до функціональних повноважень забезпечити:

4.1.              ознайомлення з цим наказом підлеглих працівників та організацію його вивчення у межах проведення економічних навчань.

Термін – місяць;

4.2.              виконання та дотримання вимог Закону, положень Методичних рекомендацій № 286 та цього наказу під час організації роботи з повідомленнями про корупцію та інформацією стосовно викривачів.

5. Департаменту обслуговування платників (Калєніченко Н.) забезпечити:

5.1.              створення та надання доступу працівникам Департаменту з питань запобігання та виявлення корупції на перегляд в ІТС «Управління документами» окремої вхідної картотеки з індексом «ППК».

Термін – три тижні;

5.2.              надання необхідної практичної та методичної допомоги працівникам Департаменту з питань запобігання та виявлення корупції з питань роботи в ІТС «Управління документами».

Термін – постійно.

6. Департаменту організації роботи Служби (Пригаровський В.) забезпечити отримання, реєстрацію та попередній розгляд повідомлень про корупцію відповідно до розділу ІІІ Методичних рекомендацій.

Термін – постійно.

7. Інформаційно-довідковому департаменту ДФС (Романов І.) забезпечити надання Департаменту з питань запобігання та виявлення корупції сформованих статистичних даних щодо звернень у розрізі напрямів, визначених у п.п. 4.12 Порядку надання інформаційних послуг Контакт-центром ДФС, затвердженого наказом ДФС від 12.07.2017 № 475 «Про затвердження Порядку надання інформаційних послуг Контакт-центром ДФС» (зі змінами), з урахуванням відомостей, необхідних для опублікування інформації щодо роботи з повідомленнями про корупцію відповідно до розділу IХ Методичних рекомендацій.

Термін – щоквартально, не пізніше 15 числа, наступного за звітним.

8. Департаменту з питань запобігання та виявлення корупції   (Халковський О.):

8.1.              організувати роботу з повідомленнями про корупцію, внесеними викривачами, відповідно до Закону, з урахуванням вимог Методичних рекомендацій № 286 та цього наказу;

8.2.              забезпечити надання необхідної методичної та практичної допомоги під час роботи з повідомленнями про корупцію, внесеними викривачами, відповідно до Закону з урахуванням цього наказу;

8.3.              забезпечити контроль за станом роботи з повідомленнями про корупцію в ДФС, територіальних органах ДФС, Університеті державної фіскальної служби України та державних підприємствах, які перебувають у сфері управління ДФС, відповідно до законодавства, розпорядчих документів ДФС, з урахуванням Методичних рекомендацій № 286 та цього наказу.

Термін – постійно;

8.4.              визначити відповідальних працівників, на яких буде покладено обов’язки ідентифікації повідомлень про корупцію, організації їх обліку, формування і зберігання матеріалів розгляду повідомлень про корупцію, та передбачити зазначений обов’язок у посадових інструкціях таких працівників;

8.5.              надати Департаменту організації роботи Служби та Департаменту обслуговування платників списки відповідальних працівників, які здійснюватимуть попередній розгляд повідомлень про корупцію та їх ідентифікацію;

8.6.              надати Департаменту комунікацій інформацію про робочі номери телефонів працівників Департаменту з питань запобігання та виявлення корупції, з використанням яких можливо подати повідомлення про корупцію безпосередньо працівнику підрозділу.

Термін – два тижні;

8.7.              забезпечити підготовку для опублікування інформації щодо роботи з повідомленнями про корупцію надалі відповідно до розділу IХ Методичних рекомендацій.

Термін – щоквартально, не пізніше 20 числа, наступного за звітним.

9. Департаменту комунікацій (Веселова Н.) забезпечити розміщення цього наказу та інформації, отриманої відповідно до підпункту 8.6 пункту 8 цього наказу, на офіційному вебпорталі ДФС.

Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

В.о. Голови                                                                                                         О. ВЛАСОВ

 

До списку