Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Відомості про результати роботи підрозділів ГУВБ за січень-листопад 2017 року

11.12.2017 -

За січень – листопад 2017 року за матеріалами підрозділів Головного управління внутрішньої безпеки ДФС стосовно працівників органів доходів і зборів  розпочато 431  кримінальне провадження.

У ході розслідування кримінальних проваджень, розпочатих за матеріалами підрозділів  ГУВБ, працівникам органів ДФС оголошено 168 повідомлень про підозру у вчиненні злочинів, у тому числі 52 – за одержання неправомірної вигоди.

До суду направлено 108 обвинувальних актів, 27 осіб судом вже визнані винними у скоєнні злочинів.

Крім цього, з початку поточного року за матеріалами підрозділів ГУВБ розпочато 19 кримінальних проваджень стосовно осіб, які підбурювали посадових осіб ДФС до корупційних дій шляхом пропозиції неправомірної вигоди під час виконання ними службових обов’язків.

За вказаний період за матеріалами підрозділів ГУВБ складено та направлено до суду 128 адміністративних протоколів за скоєння правопорушень, пов'язаних з корупцією, за якими до адміністративної відповідальності судом притягнуто 34 особи.

 

З  початку року підрозділами ГУВБ проведено 2,4 тис. службових розслідувань та перевірок, зокрема перевірено 107  повідомлень про можливі неправомірні дії посадових осіб органів ДФС, що надійшли на сервіс «Пульс», з них підтвердилось – 11, та понад 1 тис. звернень фізичних та юридичних осіб,  з яких  106 підтвердилися.

За результатами проведених перевірочних заходів винесено 480 офіційних застережень про неприпустимість дій або бездіяльності, що можуть призвести до корупційних та інших правопорушень. До дисциплінарної відповідальності притягнуто 382 особи.