Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Відомості про результати роботи підрозділів ГУВБ за 2017 рік

15.01.2018

У 2017 році за матеріалами підрозділів Головного управління внутрішньої безпеки ДФС стосовно працівників органів доходів і зборів  розпочато 458  кримінальних проваджень.

У ході розслідування кримінальних проваджень, розпочатих за матеріалами підрозділів  ГУВБ, працівникам органів ДФС оголошено 176 повідомлень про підозру у вчиненні злочинів, у тому числі 53 – за одержання неправомірної вигоди.

До суду направлено 113 обвинувальних актів, 28 осіб судом вже визнані винними у скоєнні злочинів.

Крім цього, у 2017 році  за матеріалами підрозділів ГУВБ розпочато 20 кримінальних проваджень стосовно осіб, які підбурювали посадових осіб ДФС до корупційних дій шляхом пропозиції неправомірної вигоди під час виконання ними службових обов’язків.

За звітний період за матеріалами підрозділів ГУВБ складено та направлено до суду 138 адміністративних протоколів за скоєння правопорушень, пов'язаних з корупцією, за якими до адміністративної відповідальності судом притягнуто 41 особу.

За 2017 рік підрозділами ГУВБ проведено 2,5 тис. службових розслідувань та перевірок, зокрема перевірено 117  повідомлень про можливі неправомірні дії посадових осіб органів ДФС, що надійшли на сервіс «Пульс», з них підтвердилось – 12, та близько 1,2 тис. звернень фізичних та юридичних осіб,  з яких  111 підтвердилися.

За результатами проведених перевірочних заходів винесено 514 офіційних застережень про неприпустимість дій або бездіяльності, що можуть призвести до корупційних та інших правопорушень. До дисциплінарної відповідальності притягнуто 406 осіб.