Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Відомості про результати роботи підрозділів ГУВБ за січень 2018 року

13.02.2018

Одним із стратегічних напрямів діяльності Державної фіскальної служби України є  унеможливлення будь-яких проявів корупції.

Основним підрозділом, діяльність якого спрямована безпосередньо на виявлення причин і умов, що спричиняють вчиненню корупційних, кримінальних та інших правопорушень з боку працівників органів ДФС є Головне управління внутрішньої безпеки.

Так, у січні поточного року підрозділами Головного управління внутрішньої безпеки ДФС проведено 154 службових розслідувань і перевірок, за результатами яких винесено 21 офіційне застереження, до дисциплінарної відповідальності притягнуто 24 особи, звільнено із займаних посад одну особу.

За фактами вчинення посадовими особами органів фіскальної служби корупційних та інших злочинів у сфері службової діяльності, правоохоронними органами розпочато 33 кримінальні провадження, з них 29 за матеріалами підрозділів ГУВБ.

У ході розслідування кримінальних проваджень, розпочатих за матеріалами підрозділів  ГУВБ, працівникам органів ДФС оголошено
6 повідомлень про підозру у вчиненні злочинів.

До суду направлено 4 обвинувальних актів, одну особу судом вже визнано винною у скоєнні злочину.

Стосовно посадових осіб фіскальних органів складено та направлено до суду 19 протоколів про вчинення адміністративних корупційних правопорушень.

 У січні місяці органами доходів і зборів перевірено 13 повідомлень про можливі неправомірні дії з боку посадових осіб ДФС, що надійшли на  сервіс «Пульс», 1 з яких частково підтвердилось.

Перевірено також біля 60 звернень фізичних та юридичних осіб щодо можливих неправомірних дій, вчинених співробітниками податкової та митної сфери, 7 з яких повністю або частково підтвердилися.

З метою забезпечення відкритого доступу громадськості до інформації про антикорупційні заходи, що вживаються Державною фіскальною службою України, на єдиному веб-порталі відомства розміщена інформація про викриті корупційні правопорушення з боку співробітників, у періодичних виданнях, на радіо та телебаченні опубліковано і розміщено понад 130 статей та інших матеріалів. Біля 180 повідомлень з цієї тематики розміщено також у різних  інтернет-виданнях та на сайтах інформаційних агентств.