Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Відомості про результати роботи підрозділів ГУВБ за січень-лютий 2018 року

15.03.2018

Державною фіскальною службою України вживаються заходи, спрямовані на забезпечення системної протидії корупції у податковій та митній сферах.

Здійснення передбачених законом заходів щодо запобігання корупції і контроль за їх реалізацією в апараті ДФС та її територіальних органах  покладено на Головне управління внутрішньої безпеки ДФС (далі – ГУВБ) та його територіальні підрозділи.

 Так, за два місяці поточного року за фактами вчинення посадовими особами органів фіскальної служби корупційних та інших злочинів у сфері службової діяльності, правоохоронними органами розпочато 65 кримінальних проваджень, з них 59 за матеріалами підрозділів ГУВБ.

У ході розслідування кримінальних проваджень, розпочатих за матеріалами підрозділів  ГУВБ, працівникам органів ДФС оголошено
13 повідомлень про підозру у вчиненні злочинів. До суду направлено 5 обвинувальних актів та 5 осіб судом вже визнано винними у скоєнні злочину.

За вказаний період за матеріалами підрозділів ГУВБ складено та направлено до суду 30 адміністративних протоколів за скоєння правопорушень, пов'язаних з корупцією, за якими 2 особи визнано винними у вчиненні адміністративного правопорушення.

Для з’ясування причин і обставин вчинення посадовими особами органів ДФС правопорушень у сфері службової діяльності, проведено
354 службових розслідувань та перевірок, у тому числі перевірено 21 повідомлення про можливі неправомірні дії працівників служби, що надійшли на сервіс «Пульс», а також 122 звернення фізичних та юридичних осіб.

За результатами зазначених перевірочних заходів 93 працівникам органів доходів і зборів винесено офіційні застереження про недопущення протиправної поведінки. До дисциплінарної відповідальності притягнуто 59 осіб.

З метою забезпечення відкритого доступу громадськості до інформації про антикорупційні заходи, що вживаються Державною фіскальною службою України, на єдиному веб-порталі відомства розміщена інформація про викриті корупційні правопорушення вчинені працівниками органів доходу і зборів. У періодичних виданнях, на радіо та телебаченні опубліковано і розміщено понад 200 статей та інших матеріалів. Біля 400 повідомлень з цієї тематики розміщено також у різних  інтернет-виданнях та на сайтах інформаційних агентств.