Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Відомості про результати роботи підрозділів ГУВБ за січень-квітень 2018 року

10.05.2018 -

Так, впродовж  січня – квітня 2018 року за фактами вчинення посадовими особами органів фіскальної служби корупційних та інших злочинів у сфері службової діяльності, правоохоронними органами розпочато 152 кримінальних проваджень, з них 139 – за матеріалами підрозділів ГУВБ.

У ході розслідування кримінальних проваджень, розпочатих за матеріалами підрозділів  ГУВБ, працівникам органів Державної фіскальної служби України оголошено 37 повідомлень про підозру у вчиненні злочинів. До суду направлено 14 обвинувальних актів та 9 осіб судом вже визнано винними у скоєнні злочинів.

За вказаний період за матеріалами підрозділів ГУВБ спеціально уповноваженими суб’єктами у сфері протидії корупції складено та направлено до суду 56 адміністративних протоколів про скоєння правопорушень, пов’язаних з корупцією, за якими 6 осіб визнано винними у вчиненні адміністративних правопорушень.

Для з’ясування причин і обставин вчинення посадовими особами Державної фіскальної служби України правопорушень у сфері службової діяльності, проведено 771 службових розслідувань та перевірок, у тому числі:

- за зверненнями фізичних та юридичних осіб – 257;

- за повідомленнями про можливі неправомірні дії працівників служби, що надійшли на сервіс «Пульс» – 51.

За результатами зазначених перевірочних заходів 206 працівникам органів доходів і зборів винесено офіційні застереження про недопущення протиправної поведінки. До дисциплінарної відповідальності притягнуто 110 працівників.

З метою забезпечення відкритого доступу громадськості до інформації про антикорупційні заходи, що вживаються Державною фіскальною службою України, на єдиному веб-порталі відомства розміщена інформація про викриті корупційні правопорушення вчинені працівниками органів доходу і зборів. У періодичних виданнях, на радіо та телебаченні опубліковано і розміщено понад 400 статей та інших матеріалів. Біля 700 повідомлень з цієї тематики розміщено у різних  інтернет-виданнях та на сайтах інформаційних агентств.