Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Інформація щодо викриття корупційних правопорушень

02.07.2018

1. Підрозділом внутрішньої безпеки територіальних органів ДФС у Черкаській області ГУ ДФС у Черкаській області виявлені порушення чинного законодавства службовими особами ГУ ДФС у Черкаській області, які діючи умисно, зловживаючи своїм службовим становищем, в ході проведення документальної перевірки товариства з обмеженою відповідальністю недонарахували до бюджету податок на прибуток в розмірі 1,5 млн. грн.

За даними матеріалами відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст. 364 КК України (зловживання владою або службовим становищем).

2. З початку 2018 року за матеріалами підрозділів ГУВБ (Львівська, Херсонська, Чернівецька, Полтавська, Закарпатська, Житомирська, Донецька та м. Київ)  розпочато 11 кримінальних проваджень стосовно громадян, які намагалися «вирішити» питання із працівниками органів доходів і зборів, та пропонували винагороду за відступи від закону.

Так:

працівниками УВБ ТО ДФС у Чернівецькій області задокументовано факт пропозиції надання службовій особі митниці неправомірної вигоди громадянином  України грошових коштів в розмірі 600 грн. за безперешкодне митне оформлення транспортного засобу марки «Ауді А6» в режимі тимчасового ввезення до 1 року.

Вироком Глибоцького районного суду Чернівецької області зазначеного громадянина визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.369 КК України і призначено покарання у вигляді штрафу в розмірі 8500 грн.  Грошові кошти, які є предметом неправомірної вигоди, конфісковано в дохід держави.

 - працівниками УВБ ТО ДФС у Закарпатській області ГУ ДФС у Закарпатській області під час проведення відпрацювання МП «Лужанка» Закарпатської митниці ДФС викрито замах щодо надання неправомірної вигоди державному інспектору водієм транспортного засобу марки «Мазда 6»  в сумі 20 Євро за безперешкодний проїзд через державний кордон України в напрямку «в’їзд в Україну». По факту встановлення вказаної особи  ГУНП України  у Закарпатській області  відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.369 КК України та в подальшому вказаній особі  повідомлено про підозру

 - до УВБ територіальних органів ДФС у Львівській області ГУ ДФС у Львівській області надійшла заява державного інспектора МП «Львів аеропорт» Львівської митниці ДФС  про те, що в залі очікування МА «Львів-аеропорт» невідомий заявнику громадянин, який назвався «Захаром» запропонував останньому посприяти в переміщенні найближчим часом значної кількості тютюнових виробів за кордон за винагороду.

Співробітниками УВБ ТО ДФС у Львівській області ГУ ДФС у Львівській області та слідчим ГУ НП у Львівській області у кримінальному проваджені за ч.1 ст. 369 КК України викрито замах щодо надання  громадянином пропозиції неправомірної вигоди в сумі 3000 гривень державному інспектору МП «Львів аеропорт» Львівської митниці ДФС за безперешкодний пропуск товару "цигарки, у кількості 170 пачок" до Республіки Туреччина.

На даний час обвинувальний акт скеровано в Залізничний районний суд м. Львова для розгляду по суті.