Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Відомості про результати роботи підрозділів ГУВБ за січень-червень 2018 року

05.07.2018

Так, впродовж  січня – червня 2018 року за фактами вчинення посадовими особами органів доходів і зборів корупційних та інших злочинів у сфері службової діяльності, правоохоронними органами розпочато 211 кримінальних проваджень, з них 185 – за матеріалами підрозділів внутрішньої безпеки.

У ході розслідування кримінальних проваджень, розпочатих за матеріалами підрозділів  внутрішньої безпеки, працівникам органів Державної фіскальної служби України оголошено 52 повідомлення про підозру у вчиненні злочинів. До суду направлено 25 обвинувальних актів та 13 осіб судом вже визнано винними у скоєнні злочинів.

За вказаний період за матеріалами підрозділів внутрішньої безпеки спеціально уповноваженими суб’єктами у сфері протидії корупції складено та направлено до суду 96 адміністративних протоколів про скоєння правопорушень, пов’язаних з корупцією,  за якими 18 осіб визнано винними у вчиненні адміністративних правопорушень.

Для з’ясування причин і обставин вчинення посадовими особами Державної фіскальної служби України правопорушень у сфері службової діяльності, проведено 1267 службових розслідувань та перевірок, у тому числі:

-  за зверненнями фізичних та юридичних осіб – 395;

-  за повідомленнями про можливі неправомірні дії працівників служби, що надійшли на сервіс «Пульс»  – 92.

За результатами зазначених перевірочних заходів 331 працівнику органів доходів і зборів винесено офіційні застереження про недопущення протиправної поведінки. До дисциплінарної відповідальності притягнуто
164 працівника.

З метою забезпечення відкритого доступу громадськості до інформації про антикорупційні заходи, що вживаються Державною фіскальною службою України, на єдиному веб-порталі відомства розміщена інформація про викриті корупційні правопорушення вчинені працівниками органів доходів і зборів. У періодичних виданнях, на радіо та телебаченні опубліковано і розміщено понад 600 статей та інших матеріалів. Майже 1,2 тис. повідомлень з цієї тематики розміщено у різних  інтернет-виданнях та на сайтах інформаційних агентств.