Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Відомості про результати роботи підрозділів ГУВБ за січень-серпень 2018 року

04.09.2018 -

Так, впродовж січня – серпня 2018 року за фактами вчинення посадовими особами органів доходів і зборів корупційних та інших злочинів у сфері службової діяльності, органами досудового розслідування розпочато
259 кримінальних проваджень, з них 219 – за матеріалами підрозділів внутрішньої безпеки.

У ході розслідування кримінальних проваджень, розпочатих за матеріалами підрозділів  внутрішньої безпеки, працівникам органів Державної фіскальної служби України оголошено 64 повідомлення про підозру у вчиненні злочинів. До суду направлено 36 обвинувальних актів та 14 осіб судом вже визнано винними у скоєнні злочинів.

За вказаний період за матеріалами підрозділів внутрішньої безпеки спеціально уповноваженими суб’єктами у сфері протидії корупції складено та направлено до суду 164 адміністративних протоколів про скоєння корупційних правопорушень або пов’язаних з корупцією, за якими 24 особи визнано винними у вчиненні адміністративних правопорушень.

Для з’ясування причин і обставин вчинення посадовими особами Державної фіскальної служби України правопорушень у сфері службової діяльності, проведено 1418 службових розслідувань та перевірок, у тому числі:

-  за зверненнями фізичних та юридичних осіб – 461;

-  за повідомленнями про можливі неправомірні дії працівників служби, що надійшли на сервіс «Пульс»  – 108.

За результатами зазначених перевірочних заходів 366 працівникам органів доходів і зборів винесено офіційні застереження про недопущення протиправної поведінки. До дисциплінарної відповідальності притягнуто
197 працівників.

З метою забезпечення відкритого доступу громадськості до інформації про антикорупційні заходи, що вживаються Державною фіскальною службою України, на єдиному веб-порталі відомства розміщена інформація про викриті корупційні правопорушення вчинені працівниками органів доходів і зборів. У періодичних виданнях, на радіо та телебаченні опубліковано і розміщено понад 600 статей та інших матеріалів. Майже 1,3 тис. повідомлень з цієї тематики розміщено у різних  інтернет-виданнях та на сайтах інформаційних агентств.