Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Відомості про результати роботи за січень 2019 року

05.02.2019 -

Основним напрямком роботи Головного управління внутрішньої безпеки є забезпечення заходів щодо протидії корупції і контроль за її реалізацією в апараті Державної фіскальної служби України, її територіальних органах, на підприємствах, в установах та організаціях, що належать до сфери її управління.

Так, у січні 2019 року за фактами вчинення посадовими особами органів доходів і зборів корупційних та інших злочинів у сфері службової діяльності, органами досудового розслідування розпочато 17 кримінальних проваджень, з них 16 – за матеріалами підрозділів внутрішньої безпеки.

У ході розслідування кримінальних проваджень, розпочатих за матеріалами підрозділів  внутрішньої безпеки, працівникам органів Державної фіскальної служби України оголошено 3 повідомлення про підозру у вчиненні злочинів, одну особу судом вже визнано винними у скоєнні злочинів.

Впродовж січня за матеріалами підрозділів внутрішньої безпеки спеціально уповноваженими суб’єктами у сфері протидії корупції складено та направлено до суду 4 адміністративні протоколи про скоєння корупційних правопорушень або пов’язаних з корупцією.

Для упередження правопорушень у сфері службової діяльності та порушень трудової дисципліни з боку працівників органів доходів і зборів, підрозділами ГУВБ активізовано профілактичну роботу у розрізі як внутрішніх, так і зовнішніх комунікацій.

Так, з метою забезпечення відкритого доступу громадськості до інформації про антикорупційні заходи, що вживаються Державною фіскальною службою України, на єдиному веб-порталі відомства розміщена інформація про викриті корупційні правопорушення з боку співробітників, у періодичних виданнях, на радіо та телебаченні опубліковуються і розміщується статті та інші матеріали.