Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Про Головне управління внутрішньої безпеки

Згідно Положення «Про Державну фіскальну службу України», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 травня 2014 року N 236, ДФС з метою організації своєї діяльності забезпечує в межах повноважень, передбачених законом, здійснення заходів щодо запобігання корупції і контроль за їх реалізацією в апараті ДФС, її територіальних органах, на підприємствах, в установах та організаціях, що належать до сфери її управління.

Запобігання і протидія корупції,  а також виявлення причин і умов, що сприяють вчиненню корупційних кримінальних та інших правопорушень з боку працівників органів ДФС, вжиття заходів щодо їх усунення є основними завданнями Головного управління внутрішньої безпеки ДФС та підрозділів внутрішньої безпеки територіальних  органів ДФС.

Для отримання об’єктивної оцінки наявності та рівня корупції, ефективності заходів, спрямованих на його зниження, з’ясування причин та умов, що сприяють існуванню корупції, ГУВБ запроваджено проведення системних соціологічних опитувань серед платників.

У антикорупційній діяльності Державної фіскальної служби України задіяні комп’ютерні поліграфи («детектори брехні»), які використовуються як допоміжні засоби у роботі з персоналом для недопущення прийняття на роботу осіб, що мають на меті особисте збагачення, для профілактики протиправних дій, а також для встановлення істини при проведенні службових перевірок та розслідувань.

Значну увагу приділено впровадженню системного контролю за діями працівників з боку органів ДФС вищого рівня та  підрозділів внутрішньої безпеки. Встановлено нові вимоги до осіб керівного складу щодо їх особистої ролі у роботі з профілактики, виявлення  та припинення корупційних діянь, а також усунення передумов для їх вчинення. До керівників, які допустили послаблення контролю за виконанням законодавчих та відомчих нормативних актів і цим створили передумови для скоєння підлеглими правопорушень, вживаються заходи дисциплінарного впливу та розглядається питання про відповідність займаним посадам.

Стратегічними завданнями, поставленими перед Державною фіскальною службою України, є системне упередження фактів корупції, виявлення і ліквідація  причин і умов її існування, ефективний захист процесу наповнення бюджету від корупційного впливу.