Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

Лист Міндоходів від 28.04.14 № 9919/7/99-99-19-03-01-17 "Про заповнення звітності"

05.05.2014

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 28.04.14   № 9919/7/99-99-19-03-01-17

 

                                                                                           Начальникам  ГУ Міндоходів в АР Крим, областях,

                                                                                           містах Києві та Севастополі,

                                                                                           Міжрегіонального ГУ Міндоходів – 

                                                                                           ЦО з обслуговування великих платників

Про заповнення звітності

Міністерство доходів і зборів України щодо заповнення електронної форми  Звіту про контрольовані операції, затвердженого наказом Міндоходів від 11.11.2013 № 669, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 24.12.2013 за № 2190/24722, повідомляє таке.

Граничним терміном подання Звіту про контрольовані операції за 2013 рік відповідно до п. 39.4 статті 39 Податкового кодексу України є 30 квітня 2014 року.

Міндоходів забезпечує приймання електронних звітів, створених у форматі, затвердженому наказом Міністерства доходів і зборів від 29.11.2013 № 729 «Про затвердження Формату (стандарту) електронного документа звітності суб’єктів господарювання та Опису довідників, що публікуються з Форматом (стандартом) електронного документа звітності суб’єктів господарювання», та підписаних за допомогою засобів електронного цифрового підпису, без огляду на те, за допомогою якого саме програмного продукту було створено такий звіт.

При підготовці та поданні звітності в електронному вигляді, яка надсилається засобами телекомунікаційного зв’язку, слід додержуватися порядку визначеному наказом ДПА України від 10.04.2008 № 233 «Про подання електронної податкової звітності».

З урахуванням викладеного, обов’язковому заповненню підлягають, зокрема такі рядки електронної форми Звіту про контрольовані операції:

поле «Найменування територіального органу Міністерства доходів і зборів України, до якого подається Звіт про контрольовані операції» (у XSD-схемі позначене як «HSTI»), у якому зазначаються дані про територіальний орган Міндоходів, у якому платник податків перебуває на обліку;

поле «Кількість додатків» (у XSD-схемі позначене як «R02G1»), в якому зазначається кількість додатків до Звіту про контрольовані операції;

поле «Звітний новий» (у XSD-схемі позначене як «HZN»), заповнюється у разі подання нового Звіту про контрольовані операції в законодавчо передбачені терміни.

Зобов’язую начальників головних управлінь Міністерства доходів і зборів в АР Крим, областях, містах Києві та Севастополі, Міжрегіонального головного управління Міндоходів – Центрального офісу з обслуговування великих платників довести зазначений лист до відома підпорядкованих органів Міністерства доходів  і зборів України та платників податку. 

 

Перший заступник Міністра                                                                                               І.О. Білоус

 

До списку