Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Внутрішньою безпекою ДФС викрито схему ухилення від сплати податків на суму понад 5 млн. грн.

14.09.2017 -

Головним управлінням внутрішньої безпеки ДФС спільно з працівниками прокуратури Київської області та співробітниками ГУ СБУ у м. Києві та Київській області, у рамках розслідування кримінальних правопорушень, розпочатих за ч. 2 ст. 205 (фіктивне підприємництво), ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) та ч. 3 ст. 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) КК України викрито схему ухилення від сплати податків під час митного оформлення 65 залізничних вагонів на суму понад 5 млн. гривень.

Встановлено, що між іноземною компанією та українським товариством укладено контракт на придбання 65 залізничних вагонів, де вантажовідправником є один із вагонобудівних заводів Республіки Білорусь.

Так, вантажоотримувачем товару подано документи до Чернігівської митниці ДФС для оформлення залізничних вагонів в режимі транзит на загальну суму понад 2,2 млн. доларів США.

Однак, згідно з документами, наданими брокерами брокерської компанії до Полтавської митниці ДФС під час оформлення вказаних залізничних вагонів, їх вартість становила понад 1,2 млн. доларів США.

Внаслідок чого державі завдано збитків на загальну суму понад 5 млн. гривень.

У ході досудового розслідування проведено 10 санкціонованих обшуків у містах Києві, Чернігові, Полтаві та Кременчуці, під час яких вилучено документацію щодо купівлі-продажу та транспортування вказаних залізничних вагонів, а також інші документи, на підставі яких здійснювались митні формальності.

Досудове розслідування кримінального провадження триває.