Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Викрито корупційну схему, організовану посадовими особами митного поста "Угринів" Львівської митниці ДФС

22.08.2018 -

За сприяння керівництва Львівської митниці ДФС Управлінням захисту економіки у Львівській області за процесуального керівництва військової прокуратури Львівського гарнізону припинено систему вимагання та отримання неправомірних вигод посадовими особами митного поста «Угринів» Львівської митниці ДФС.

Так, ними було організовано схему незаконного отримання коштів за сприяння у безперешкодному пропуску через державний кордон легкових транспортних засобів на іноземній реєстрації без їх офіційного митного оформлення.

За результатами проведення комплексу заходів у рамках кримінальних проваджень за ч. 3 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди) задокументовано перевезення через митний пост «Угринів» Львівської митниці ДФС 8 автотранспортних засобів.

Після закінчення робочої зміни та розподілу незаконно одержаних коштів проведено затримання державного інспектора зазначеного митного поста, який систематично вимагав та одержував неправомірну вигоду за безперешкодне увезення автомобілів на іноземній реєстрації.

Під час затримання на гарячому та обшуку його автомобіля виявлено та вилучено кошти в сумі 550 доларів США та 12 тис. грн.

Крім того, було задокументовано отримання працівниками цієї ж зміни митного поста «Угринів» Львівської митниці ДФС неправомірних вигод за безперешкодне увезення ще 5 аналогічних автомашин на іноземній реєстрації.

Одночасно у процесі проведення обшуків автотранспортних засобів інших працівників цієї ж зміни виявлено та вилучено ще понад 60 тис. грн., 2,5 тис. доларів США та 200 євро.

В подальшому буде встановлено інших посадових осіб митного поста «Угринів» Львівської митниці ДФС, причетних до організації схеми незаконного одержання та розподілу неправомірних вигод.

На даний час вирішується питання про затримання працівників відділу митного оформлення митного поста «Угринів» Львівської митниці ДФС у порядку ст.208 КПК України.

Досудове розслідування проводиться Слідчим управлінням Головного управління Національної поліції у Львівській області.