Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Викрито організоване злочинне угрупування, до складу якого входили колишні та діючі працівників органів ДФС

17.05.2019 -

Головним управлінням внутрішньої безпеки ДФС спільно з Державним бюро розслідувань та за процесуальним керівництвом Генеральної прокуратури України викрито організоване злочинне угрупування, до складу якого входили колишні та діючі працівники органів ДФС. Угрупування за попередньою змовою зорганізувалося для спільної злочинної діяльності. Порушники протягом 2018 – 2019 років шляхом обману, представляючись діючими керівниками різних підрозділів фіскальної служби, заволоділи грошовими коштами підприємців на загальну суму більше 800 тисяч гривень.

Під час здійснення злочинної діяльності вказана група зловмисників ретельно маскувала свою протиправну діяльність, її члени постійно змінювали мобільні телефони, за допомогою яких вимагали грошові кошти, місця вчинення злочинів, фіктивні підприємства та банківські рахунки, на які останні отримували грошові кошти від суб’єктів господарювання.

Крім цього, перевіряється незаконне використання членами ОЗГ конфіденційних відомостей з інформаційних баз даних фіскальної служби, які отримували залучені до вказаної злочинної діяльності діючі працівники органів ДФС.

Наразі проводяться першочергові слідчі дії. Організатора злочинної групи затримано в порядку ст. 208 КПК України та поміщено до ізолятора тимчасового тримання. Трьом учасникам повідомлено про підозри за вчинення шахрайства в складі організованої групи та готуються клопотання до суду про обрання запобіжних заходів. Встановлюються всі потерпілі вказаної злочинної діяльності та причетність діяючих працівників органів ДФС. 

Довідково: ч. 3 ст. 368 та ч. 4 ст. 190 КК України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 5 до 10 та від 5 до 12 років відповідно, з конфіскацією майна. 

ЗВЕРТАЄМО УВАГУ !!! 

Головне управління внутрішньої безпеки ДФС постійно здійснює активні оперативні заходи із протидії корупції та забезпечення безпеки діяльності ворганах ДФС та просить громадян невідкладно повідомляти про факти корупції та загрозу безпеки працівників Державної фіскальної служби за посиланням http://sfs.gov.ua/baneryi/protidiya-koruptsii або на інтерактивний сервіс «Пульс» за номером телефону 0-800-501-007.