Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Боротьба з корупцією в органах ДФС триває

17.07.2019 -

Сьогодні співробітниками відділу оперативного забезпечення підрозділів центрального апарату у митній сфері ГУВБ ДФС спільно зі співробітниками СУ ДБР у м. Києві та ГУБКОЗ СБ України під процесуальним керівництвом Військової прокуратури Київського гарнізону затримано начальника відділу одного із департаментів центрального апарату ДФС. Оперативні дії відбулись під час отримання від посередника чергової частини неправомірної вигоди у розмірі 32,5 тис. грн (1250 доларів США) за створення каналу для незаконного переміщення через митний кордон, у напрямку «виїзд з України», партій тютюнових виробів. Загальна сума неправомірної вигоди отриманої посадовцем становить 41,6 тис. грн. (1600 доларів США).

Крім того, сьогодні ж під час отримання неправомірної вигоди затримано головного державного ревізора-інспектора ГУ ДФС у м.Києві. У ході проведення комплексу негласних слідчих (розшукових) дій в приміщенні Центру обслуговування платників ДПІ у Солом'янському районі міста Києва відбулося затримання податківця працівниками УЗЕ у м. Києві спільно зі слідчими СУ ГУНП у м. Києві та працівниками Головного управління внутрішньої безпеки ДФС України, під процесуальним керівництвом Прокуратури м. Києва.

Посадовець вимагав від представника товариства з обмеженою відповідальністю 1000 дол. США за сприяння у прискоренні перевірки товариства для його подальшої ліквідації.

Головного державного ревізора-інспектора затримано у порядку ст.208 КПК України, вирішується питання щодо повідомлення йому про підозру у вчиненні злочину.

«Сьогоднішні затримання свідчать про активізацію роботи внутрішньої безпеки ДФС. ГУВБ запрацювало на очищення лав від посадовців - корупціонерів, що компрометують службу. Результати і далі будуть, і вони будуть відчутними, що збільшить авторитет служби і справи, яку ми робимо разом. ГУВБ ДФС і надалі активно проводитиме заходи, спрямовані на виявлення та припинення корупційних проявів серед працівників органів ДФС», - заявив в.о. начальника Головного управління внутрішньої безпеки ДФС Ігор Шепетін.