Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Посадовця визнано винним у зловживанні впливом

08.10.2019 -

Співробітниками відділу оперативного забезпечення територіальних органів ДФС південних регіонів України ГУВБ ДФС України спільно зі співробітниками ДВБ Національної поліції у Херсонській області та Територіального управління  ДБР у м. Мелітополі у рамках кримінального провадження затримано «на гарячому» співробітника оперативного управління ГУ ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

Посадовець пропонував неправомірну вигоду у розмірі 500 дол. США працівнику відділення поліції ГУНП в Херсонській області. Кошти призначалися за закриття матеріалів кримінального правопорушення, відкритого відносно вказаного посадовця ДФС за ч.1 ст.309 КК України (незаконне зберігання наркотичних засобів) та не інформування про подію за місцем роботи.

Херсонський міський суд Херсонської області визнав винним посадовця у вчиненні злочину, передбаченого ст. 369-2 ч. 1 КК України (зловживання впливом) та призначив покарання у вигляді штрафу у розмірі 500 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 8500 грн., з позбавленням права обіймати посади в органах Державної фіскальної служби України строком на 3 роки.