Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Львівському митнику оголосили підозру за фіктивний пропуск через кордон легковика

27.02.2020 -

Працівниками Головного управління внутрішньої безпеки Державної фіскальної служби України викрито та задокументовано схему незаконного звільнення від сплати митних платежів транспортних засобів на іноземній реєстрації, які ввезенні громадянами в режимі «транзит». За вказаними матеріалами Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові,за процесуальним керівництвом Прокуратури Львівської області внесено відповідні відомості до ЄРДР, в рамках розслідування якого, встановлено що працівник митного поста «Краковець» Львівської митниці ДФС, в базі даних АСМО «Інспектор», оформив фіктивний перетин через кордон України в напрямку «виїзд з України» легкового автомобіля «Фольксваген Гольф», який насправді залишився на території України. Таким чином, особа користується ним без сплати митних платежів. Внаслідок зазначених дій інспектора митного посту Державний бюджет недоотримав 161,1тис. гривень.

26.02.2020 за вказаним фактом працівнику митного посту «Краковець» Галицької митниці Держмитслужби (Львівської митниці ДФС) оголошено про підозру за вчинення кримінального правопорушення за ознаками злочинів, передбачених ч.1 ст.362, ч.1 ст.364 КК України (внесення недостовірної інформації до баз даних та зловживання службовим становищем).

За такі дії передбачена відповідальність у вигляді ув’язнення до 3 років, трирічне позбавлення права обіймати посади, а також штраф.