Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Закарпатському митнику оголосили підозру за фіктивний пропуск через кордон легковиків

30.04.2020 -

Працівниками Головного управління власної безпеки ДФС викрито та задокументовано схему незаконного звільнення від сплати митних платежів транспортних засобів на іноземній реєстрації, які ввезенні громадянами в режимі «транзит».

За вказаними матеріалами Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові, за процесуальним керівництвом прокуратури Закарпатської області внесено відповідні відомості до ЄРДР. В рамках зазначеного розслідування, встановлено, що працівник митного поста «Косонь» Закарпатської митниці ДФС, в базі даних АСМО «Інспектор», оформив фіктивний перетин через кордон України в напрямку «виїзд з України» трьох легкових автомобілів марки «Volkswagen Venta», «Volkswagen Passat» та «Opel Zafira», які насправді залишились на території України. Таким чином, особи користуються ним без сплати митних платежів. Внаслідок зазначених дій інспектора митного посту Державний бюджет недоотримав 261 тис. гривень.

28.04.2020 за вказаним фактом працівнику митного поста «Косонь» Закарпатської митниці Держмитслужби (Закарпатської митниці ДФС) оголошено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 362 КК України (несанкціоновані дії з інформацією, яка оброблюється в електронно-обчислювальних машинах (комп’ютерах), автоматизованих системах, комп’ютерних мережах або зберігається на носіях такої інформації, вчинені особою, яка має право доступу до неї).

За такі дії передбачена відповідальність у вигляді ув’язнення від 3 до 6 років, трирічне позбавлення права обіймати посади.