Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Викрито двох працівників ГУ ДПС у Дніпропетровській області, через дії яких державі спричинено збитки у понад 400 000 гривень

08.05.2020 -

За сприяння Головного управління власної безпеки ДФС України слідчими територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтаві, встановлено факт зловживання владою та підроблення документів посадовими особами, які, на момент вчинення порушення, обіймали посади заступника начальника та головного державного ревізора-інспектора одного з відділів Кам’янського управління ГУ ДФС в Дніпропетровській області.

Так, в рамках кримінального провадження ч.2 ст.364 та ч.1 ст.366 Кримінального кодексу України, виявлено, що у квітні 2019 році вказані особи проводили планову документальну перевірку товариства з обмеженою відповідальністю, яке займається виготовленням тютюнової продукції, з питань дотримання вимог податкового, валютного та іншого законодавства.

Маючи у розпорядженні всю необхідну первинну фінансово-господарську та бухгалтерську документацію вказаного підприємства, працівники фіскальної служби внесли до акту перевірки завідомо неправдиві відомості щодо відсутності порушень з боку службових осіб товариства. А саме, не відобразили факт несплати акцизного податку на реалізовані тютюнові вироби. Внаслідок таких дій держава недоотримала грошові кошти у сумі понад 400 000 гривень.

Наразі посадовцям повідомлено про підозру у скоєнні вказаних злочинів. Вирішується питання щодо обрання їм запобіжного заходу та відсторонення від займаних посад.

Досудове розслідування триває.