Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

До суду скеровано обвинувальні акти відносно службових осіб реформованої ДФС в Одеській та Донецькій областях

08.05.2020 -

1. Прокуратурою Одеської області до Малиновського районного суду міста Одеси 24.04.2020 скеровано обвинувальний акт за підозрою у вимаганні неправомірної вигоди інспектором митного посту «Міжнародний аеропорт Одеса» Одеської митниці ДМС України.

В рамках кримінального провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України, співробітниками власної безпеки ДФС спільно з правоохоронними органами Одеської області була викрита посадова особа митного органу, яка систематично вимагала неправомірну вигоду за оформлення вантажів без митного контролю.

 

2. Територіальним управлінням ДБР, розташованим у місті Краматорську, 29.04.2020 повідомлено про підозру посадовій особі, яка на момент вчинення порушення, займала посаду головного державного ревізора-інспектора Красноармійської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області. Відносно зазначеної особи до суду скеровано обвинувальний акт.

Так, в рамках кримінального провадження за ч. 1 ст. 366 Кримінального кодексу України, співробітниками власної безпеки ДФС спільно з правоохоронними органами Донецької області викрито посадову особу податкової служби, яка для власної вигоди вносила до офіційних документів фізичних осіб-підприємців завідомо неправдиві відомості.