Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Оголошено повідомлення про підозри у вчиненні злочину працівникам ГУ ДФС у Київській області

21.05.2020 -

Працівниками Головного управління власної безпеки ДФС викрито та припинено функціонування організованого злочинного угрупування із числа колишніх та діючих працівників органів ДФС.

В ході відпрацювання встановлено, що посадові особи, за попередньою змовою, організували спільну злочинну діяльність та протягом 2018 – 2019 років, шляхом обману, заволоділи грошовими коштами суб’єктів господарювання на загальну суму більше 800 тис. грн.

За вказаним фактом Офісом генеральної прокуратури були розпочаті кримінальні провадження, в ході досудового розслідування яких колишнім посадовим особам оголошено підозри у вчиненні ними кримінальних правопорушень, а саме:

- двом посадовим особам, які шляхом обману та зловживання довірою  службових осіб ряду підприємств, заволоділи грошовими коштами окремих товариств, оголошено підозри передбачені ч. 2 ст. 190 КК України. Їм загрожує штраф від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк від одного до двох років, або обмеження волі на строк до п'яти років, або позбавлення волі на строк до трьох років;

- посадовій особі за самовільне присвоєння владних повноважень, завдяки чому, шляхом обману та зловживання довірою службових осіб ряду підприємств, заволодів грошовими коштами окремих товариств, оголошено підозри передбачені ч. 1 ст. 353 КК України. Їй загрожує штраф до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років.

Досудове розслідування триває.